Tím prvním byl bleskový úvod, skóre totiž otevřel už po 16 sekundách domácí Korkiakoski. Ten další se naskytl rovněž v první periodě, to už za stavu 1:1. Kvůli technickým problémům totiž nebylo možné dohrát první dějství a sudí ho tak ukončili v čase 17:43.

Zbylé dvě a půl minuty se dohrály po přestávce, ihned pak navázala třetina druhá. V ní nejprve Poruba otočila vývoj utkání, pak však přišel třetí zajímavý moment, to když domácí Přemysl Svoboda svou první brankou v profesionálním hokeji srovnal na 2:2. Ve 39. minutě pak překlopil skóre na stranu Litoměřic Schegolkov a do posledního dějství tak šli Litoměřičtí s jednobrankovým náskokem.

Ten ještě znásobil v 52. minutě čtvrtou trefu Korkiakoski a zdálo se být hotovo. Hosté se však nevzdali a tři minuty před koncem ještě zdramatizovali duel. Naděje jim však sebral minutu a půl před koncem trefou do prázdné branky Kadlec, 39 sekund před závěrečnou sirénou uzavřel skóre na 6:3 Kadlec.

Stadion Litoměřice - Poruba 6:3 (1:1, 2:1, 3:1)

Branky a nahrávky: 1. Korkiakoski (Marcel), 32. Svoboda, 39. Schegolkov (Strejček, M. Kadlec), 53. Korkiakoski (Schegolkov, Pavlas), 59. M. Kadlec (Marcel, Strejček), 60. Sklenář (Strejček) – 17. Ďurač (Alexejev, Janošek), 29. Ďurač (T. Jáchym), 57. Alexejev (T. Jáchym, Pastor). Rozhodčí: Kostourek, Veselý - Maštalíř, Pechánek.. Vyloučení: 4:8. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 921.

Litoměřice: Král (Michajlov) – Smetana, Pavlas, Marcel, Strejček, Jebavý, Rulík, Dluhoš – Schegolkov, Korkiakoski, Kadlec – Voženílek, Svoboda, Merta – Dvořák, Šik, Eret – Kropáček, Sklenář, Jirásek.