Jihlava si sice dokázala vypracovat dvoubrankové vedení, Stadion však její náskok smazal a směle vykročil za body. Hosté pak ještě vystrčili drápky v závěru duelu, kdy se opět dostali do jednogólového trháku. Litoměřice ale opět zvládly srovnat krok a o vítězi muselo rozhodnout prodloužení. V něm dokonal obrat Aleš Pavlas, který ranou z 62. minuty vystřelil svému týmu cenný triumf.

Stadion Litoměřice - Dukla Jihlava 4:3 pp.

Branky a nahrávky: 30. J. Kloz (Pavlas), 40. Smetana (J. Kloz), 59. Rousek (Pavlas), 62. Pavlas (Válek) – 4. Pekr (Harkabus, Suchánek), 23. D. Čermák (Dostálek, Čachotský), 57. Skořepa (Harkabus, Suchánek). Rozhodčí: Valenta, Veselý – Maštalíř, Šimán. Vyloučení: 6:7. Využití: 3:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 960. Střely na branku: 25:24. Blokované střely: 13:10. Vhazování: 35:33. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 3:3, 4:3.