V sezóně už na sebe týmy narazily potřetí a vždy to byly parádní přestřelky. Roudnice doma vyhrála 13:3, ale u soupeře podlehla 12:5. A také tentokrát vstoupil do duelu lépe pořádající tým, Lovosice vedly 2:0, hosté srovnali, ovšem před koncem úvodní části zajistil domácím těsný náskok R. Kauschitz. Ve druhé třetině byl celek z Podřipska střelecky úspěšnější, přesto se díky trefě Cermana odcházelo do kabin za nerozhodného stavu.

Poslední třetina patřila roudnickým hokejistům, kteří v závěrečných šesti minutách skórovali hned čtyřikrát.

Důležitý gól zaznamenal Pavlata a po něm v rychlém sledu přesně pálili Drábek a Nenadál. Poslední branka utkání padla těsně před koncem, kdy uzavřel skóre na 4:8 Pokorný.

Další zápas odehrají Lovosice v Lounech (16. 1.), Roudnice hostí Kadaň B (17. 1.).

Lovosice - Roudnice nad Labem 4:8

•Branky a nahrávky: 7. Gudera ml. (Rusý), 7. Místecký, 19. R. Kauschitz (K. Kauschitz), 37. Cerman (Gudera ml.) - 15. Pavlata (Pokorný), 17. Pokorný (Kuchař), 29. Sailer (Kopecký, Hlavička), 30. Drábek, 55. Pavlata, 55. Drábek (Vacek, Martinec), 56. Nenadál (Sailer, Tintěra), 60. Pokorný (Čichovský). Vyloučení: 4:5, navíc Hlavička (Rce) OT. Třetiny: 3:2, 1:2, 0:4. Diváci: 150.

•Lovosice: Vitvar (30. Bursa) Řežábek, Vitvar, Kříž, Černý, Verner, Rusý, Haken, Gudera ml., Gudera st., Cerman, Vaněček, R. Kauschitz, K. Kauschitz, Místecký, Patzenhauer, Popek, Krejča, Krýsl.

•Roudnice: Kolařík Hlavička, Kopecký, Tintěra, Purma, Martinec, Brandejský, Kuchař, Pokorný, Čichovský, Nenadál, Pavlata, Sailer, Vacek, Kašička, Barcal, Drábek.