Svěřenci trenérů Davida Bruka a Daniela Tvrzníka prohrávali ve 39. minutě už 0:3, v poslední minutě prostřední části ale snížil Střondala. Ve 44. minutě dal kontaktní branku Jícha a v čase 48:45 srovnal na 3:3 Jánský. Všechny branky vstřelily Litoměřice v přesilových hrách. Když už se zdálo, že zápas dospěje do prodloužení, napřál Rulík a 45 vteřin před koncem přisoudil výhru Sokolovu.

"S naší hrou nejsme spokojeni. První dvě třetiny jsme odehráli velice laxně a byli jsme daleko horší než soupeř. Podle našich představ jsme začali hrát až třetí třetinu, což na vítězství nestačilo a myslím si, že vzhledem k tomu, jak jsme odehráli první dvě třetiny, je výsledek 4:3 v náš neprospěch spravedlivý," zhodnotil zápas trenér David Bruk.

Hokej, příprava 2019:
Stadion Litoměřice - Baník Sokolov 3:4 (0:1, 1:2, 2:1)
Branky a nahrávky: 40. Střondala, 44. Jícha (Střondala, Voženílek), 49. Jánský (Dajčar, Korkiakoski) – 16. Zadražil (Kuběna, Vodička), 23. Vrána, 36. Kovařík (Kverka, Rohan), 60. Rulík (Švec).
Rozhodčí: Luczków, Folk – Beneš, Kurtin. Vyloučení: 2:8. Využití: 3:2.
Litoměřice Král – Marcel, Kukla, Mlčák, Pavlas, Dajčar, Strejček, Procházka – Kadlec, Korkiakoski, Jánský, Voženílek, Střondala, Kangas, Jícha, Štohanzl, Svoboda, Kropáček, Vitouch, Sklenář, Šik, Grim.