Při akci Díky, kapitáne, jež se měla uskutečnit už 21. prosince, ale zápas byl kvůli marodce kališníků přeložen, bylo před zápasem na led pozváno pět bývalých mužů s céčkem na prsou, kteří vhodili slavnostní buly. Na ledě se tak objevili Ladislav Slížek, Jaroslav Kalla, Jaroslav Hašek, Martin Novák a Aleš Pavlas. Všichni byli navíc za své služby pro litoměřický Stadion oceněni upomínkovými předměty. Perličkou je fakt, že Novák aktuálně nastupuje právě za Jihočechy, a tak se po ceremoniálu postavil na stranu soupeřů.

Litoměřice nakonec ve slavnostní atmosféře lídrovi soutěže podlehly 4:6.

HC Stadion Litoměřice - ČEZ Motor České Budějovice 4:6

Branky a nahrávky: 8. Strejček (Voženílek, M. Kadlec), 17. Korkiakoski (Voženílek), 22. Klejna (Marcel, Jánský), 35. Kangas (Marcel, Jícha) – 2. Holec, 16. J. Kloz (Lytvynov, Endál), 28. Christov (J. Kloz, Z. Doležal), 40. Z. Doležal (J. Kloz), 43. Suchánek (Pýcha), 56. Babka (Prokeš) 

HC Stadion Litoměřice: Škorpík (A. Beran) – Marcel, Klejna, Jebavý, Gaspar, Mlčák, Strejček, Baláž – M. Kadlec, Korkiakoski, Voženílek – Helt, Jícha, Jánský – Brabenec, Vitouch, Kangas – M. Havelka, Morong, Štohanzl.

ČEZ Motor České Budějovice: Strmeň (Klouček) – Pýcha, Suchánek, Vydarený, Svach, Lytvynov, Allen – Babka, Šimánek, Beránek – M. Novák, Gilbert, Endál – Michnáč, J. Kloz, Z. Doležal – Christov, Prokeš, Holec – Venkrbec.

Stadion Litoměřice ilustrační
Stadion přežil nápor Slezanů a z Havířova veze cenné tři body