„Po úvodním gólu jsme měly trochu více ze hry, ale nechaly jsme si dát vyrovnávací branku a náš výkon nebyl optimální. Měly jsme i dost nevyužitých šancí. Druhou třetinu se dostal do vedení celek soupeřek a my se snažily o vyrovnání. To naštěstí přišlo ke konci druhé části, kdy jsme se trefily do šatny.
Ve třetí třetině jsme se konečně vzpamatovaly, začaly pořádně bruslit a proměnily šance. A už si nenechaly žádný gól dát. Chtěla bych poděkovat holkám, obzvláště z obrany. Neměly to lehké. Po většinu utkaní se točily ve třech, když nám ze sestavy vypadla Veronika Bezoldová. Děkuji všem za výhru,“ zhodnotila utkání hráčka Roudnice Tereza Feixová, která se podílela na všech brankách hostujících hráček.

Liberec – Roudnice 2:5

Branky a asistence: 18. Sýkorová, 28. Zárybnická (Šulcová) – 3. D. Bartošová (Feixová), 40. Černá (Feixová), 43. Feixová (Bláhová, Bartůšková), 56. Černá (Feixová, Bláhová), 58. Černá (Feixová, Bláhová). Vyloučení: 5:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Třetiny: 1:1, 1:1, 0:3

Roudnice: Justová – Černá, D. Bartošová, Kolářová, Bezoldová – Doubková, Feixová, Bláhová, Beznosková, Bartůšková, Beránková, T. Bartošová, Dočkalová, Hollitzerová, Vozárová.