Mág mezi domácími tyčemi lapil všech 34 pokusů Baníku, Stadionu tak stačilo jen 22 střel. Tou z 11. minuty otevřel skóre Lukáš Plos, devět minut před koncem přidal pojistku Markus Korkiakoski, jenž u první trefy asistoval. Více branek bezmála dvanáct stovek fanoušků nevidělo, přesto mohli odcházet domů spokojení.

„Věděli jsme, že nás čeká těžký zápas. Myslím si, že jsme se na soupeře dobře připravili, škoda nevyužitých přesilovek pět na tři, na tom musíme zapracovat," líčil po utkání asistent litoměřického trenéra Přerosta František Ptáček. "Proti Sokolovu nás hodně podržel gólman, nebýt jeho, tak jsme nevyhráli," pochválil hrdinu Oldřicha Cichoně. "Odmakané a poctivě odpracované utkání," složil poklonu i zbytku týmu.

Severočeši díky výhře přeskočili svého protivníka a posunuli se na pátou příčku, už v pondělí je čeká výjezd do Zlína. Doma se opět představí ve středu, kdy přijede Kolín.

Hokej, Chance liga, 35. kolo:
Stadion Litoměřice - Baník Sokolov 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 11. Plos (Korkiakoski, Jícha), 51. Korkiakoski (Jícha).
Rozhodčí: Barek, Čáp – Kotlík, Teršíp. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:0. Střely na branku: 22:34. Diváci: 1 176.
Litoměřice: Cichoň – Černohorský, Jebavý, Husák, Tůma, Aubrecht, Rajgl, Kroupa – Costa, Jícha, Senčák – Korkiakoski, Plos, Poppel – Kordule, Kuťák, P. Svoboda – Ton, Hrabík, Cikhart.