Posunuli se na devátou příčku WSM Ligy. Ke třem bodům jim stačily jen dva góly. Do vedení je dostal ve 13. minutě Beránek, pojistku pak přidal před koncem v početní výhodě Frühauf.

„V přípravě na zápas jsme udělali vše. Věděli jsme, že Litoměřice přijedou perfektně bránit a budou čekat na jakoukoliv naši chybu. A první třetina podle toho vypadala. Měli jsme dobrý pohyb, udělali jsme maximum, abychom se dostali do vedení. Bohužel jsme dostali branku – dobrý zákrok od Honzy Strmeně a vlastní branka, kdy se puk odrazil od prsou Tejnora. Je to pech. Dál už nám chyběla trpělivost a preciznost. Kluci byli netrpěliví a hráli do křeče. Netrefili jsme bránu a hra v posledních dvou třetinách už nebyla optimální. Ačkoliv jsme měli platonickou převahu, Litoměřice si vše v klidu ubránily. V závěru už pochodovaly nervy po zbytečném vyhození puku na střídačku od Havla, kdy jsme šli do tří, inkasovali druhý gól a bylo po zápase. Hrát 55 minut na 1:0 je málo," dodal kouč domácích Jaroslav Beck.

„Pro nás strašně důležité body, Kadaň měla dobrý začátek. Jsme rádi, že jsme udrželi nulu, i když tam bylo z naší strany hodně vyloučených. Výborně zachytal gólman a odehráli jsme i dobrá oslabení," chválil tým jeden z litoměřických trenérů Daniel Tvrzník.

SK Kadaň – Stadion Litoměřice 0:2

●Branky a nahrávky: 13. P. Beránek (Šulc), 55. Frühauf (Pletka). Rozhodčí: Grech – Coubal, Toman. Vyloučení: 10:6, navíc Barák (LTM) 5 + OK. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Třetiny: 0:1, 0:0, 0:1. Diváci: 440.
●SK Trhači Kadaň: Strmeň – Trefný, Černý, Szathmáry, Tejnor, Havel, Šimek, Blaha – Hlava, Kůs, Chrpa – Beránek, Zadražil, Kohout – Osmík, Vrána, Wágner – Ringler, Vaněk.
●HC Stadion Litoměřice: Pavelka – Jebavý, Šulc, Smetana, Barák, Plášil, Frühauf, Bača – Pletka, Hanták, Ondráček – Kalla, Veselý, Valášek – Bažant, Pilař, Procházka – Racek, Miškář, Beránek.