Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Duel s Kadaní Stadion nezvládl

Litoměřice – Nepříjemná ztráta před koncem základní části I. ligy. Stadion Litoměřice prohrál s Kadaní 3:4.

25.1.2015 2

Stadion - KadaňFoto: Deník/Karel Pech

Přitom do zápasu vstoupili domácí hokejisté slibně, když ve čtvrté minutě poslal Stadion z trestného střílení do vedení Z. Doležal. V oslabení poté přidal další branku M. Novák a zdálo se, že Litoměřice mají utkání ve své moci. Kadaň však dokázala třemi brankami vývoj otočit. Vyrovnání sice zařídil Bílek, ale znovu do vedení poslal hosty Mrázek.

„My jsme s dnešním zápasem spokojeni. První třetina nám moc nevyšla, pak jsme ale zjednodušili hru, začali  nahazovat kotouče a tlačili se více do branky. To nám přineslo ovoce. Litoměřice byly těžký soupeř. Letos hrají výborně, ale možná jim tentokrát uškodilo, že hrály jen na tři útoky. My jsme to zvládli fyzicky asi lépe. Dostali jsme se na šesté místo, které bychom chtěli samozřejmě udržet. Teď nás ale čeká Jihlava, se kterou máme problémy, i když se nám ji podařilo doma porazit. Dále nás čeká Kladno, a tady to je otázka. Jsou zkušeným týmem. Důležité bude pro nás bude doma porazit Havlíčkův Brod," prozradil Roland Wágner z vítězného týmu.

„Začátek byl dobrý. Vedli jsme v první třetině 2:0. Na utkání jsme se připravili dobře. Trochu jsme se obávali úvodu, abychom nebyli pod takovým tlakem, jako v utkání minulém. To jsme celkem zvládli, ale od desáté minuty jsme si začali myslet, že to půjde samo, ale ono to samo nešlo. Také jsme dostali branku.
Pak ale přišel katastrofální začátek druhé třetiny, kdy jsme chtěli hrát krátká střídání jako od začátku, ale tady jsme špatně prostřídali. Neodehráli jsme puk do středního pásma a dostali branku snad z rohu kluziště. Všechno bylo špatně. To se nemůže stát. A ještě k tomu v situaci, ve které se nacházíme, kdy hrajeme o každý bod.

Pak už byl ten výkon zoufalý a rozhádaný. Nic se nedařilo. Po druhé třetině, kdy jsme trochu v šatně zvýšili hlas,  jsme se vzpamatovali a podařilo se nám vyrovnat. Pak ale přišel další hřebík, a to už jsme se nevzpamatovali. Jako týmu, který chce hrát do šestého místa, se to nemůže stát. V této konstelaci a situaci, v jaké se nyní nacházíme, můžeme hrát těžko jen na tři útoky. Před zápasem nám onemocněl další obránce a my už pak neměli možnost někam sáhnout. Mám pocit, že jsme se s dnešním zápasem nedokázali srovnat a myslím si, že nám od druhé třetiny scházela  týmovost. Přirovnal bych kluky k rozhádanému gymplu patnáctiletých děvčat. Musím říci upřímně, že jsme si dnes nezasloužili vyhrát," dodal zklamaný kouč domácích Jiří Doležal.

Napravit domácí výpadek mají šanci jeho svěřenci už v pondělí, kdy se představí v dalším derby v Mostě (17:30).

Litoměřice - Kadaň 3:4

Branky a nahrávky: 5. Z. Doležal (TS), 9. Novák (Z. Doležal), 49. V. Bílek (Kalla, Míka) – 12. Šagát (Pavlas), 22. Sikora, 33. Kůs (Müller, Ton), 51. Mrázek (Račuk). Rozhodčí: Petružálek – Rozlílek, Toman. Vyloučení: 12:12. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Třetiny: 2:1, 0:2, 1:1. Diváci: 1240.

HC Stadion Litoměřice: Přikryl – Šulc, D. Bílek, Míka, Mikliš, Špelda, Kolář, Málek – V. Bílek, Kalla, T. Doležal – Novák, Švagrovský, Ondráček – Z. Doležal, Zdeněk, Chlapík – Racek.

SK Kadaň: Mouček – Pavlas, Tejnor, Mrázek, Černý, Mazanec, Trefný, Havel, Müller – Jíra, Kůs, Ton – Račuk, Sikora, Šagát – Hammerbauer, L. Novák, J. Novák – Ringler, Berlev, Lenhert.

Alexandr Stys

Autor: Redakce

25.1.2015 VSTUP DO DISKUSE 2
Zákaz kouření. Ilustrační snímek.
70

ANKETA: Zrušili byste zákaz kouření v restauracích?

Naši prvňáci. Ilustrační foto

Naši prvňáci: Už zítra představíme žáčky ze ZŠ Ostrovní a ZŠ Školní ve Štětí

Diplomacie i cit pro řešení problémů. Ženy míří do vysoké politiky

Ústecký kraj - Ženy na kandidátních listinách do Poslanecké sněmovny tvoří v Ústeckém kraji celkem 29 %, průměr České republiky je 28 %.

Škody od vandalů na hřištích budou město stát až 100 tisíc

Lovosice - V Lovosicích vandalové ničí dětská hřiště opakovaně. Některé herní prvky budou raději nahrazeny jinými, které se nedají tolik poničit.

Soli je dost. Silničáři dostanou na zimu i nové sypače

Litoměřice - Sklady jsou plné. Správa a údržba silnic Litoměřice je na zimu připravena.

Motor naskočil až na konci, Stadion je bez bodů

Litoměřice - Sice vedli, ale body doma nezískali. Hokejisté HC Stadion Litoměřice podlehli ve 14. kole WSM Ligy Motoru České Budějovice o jednu branku 2:3.