Domácí šli do rychlého dvoubrankového vedení zásluhou Rubeše a Rudovského, Medvědi však dokázali srovnat. Litoměřice následně opět odskočily na rozdíl dvou branek, ale Jebavý gólem z přesilové hry snížil. Ve druhé třetině padlo po dvou brankách na obou stranách, ale domácí si stále drželi jednobrankový náskok.

V poslední části však Stadion předvedl silný tlak a soupeř definitivně polevil. Po jedné brance přidali Žálčík, Treille a z trestného střílení Novák, Litoměřičtí tak vyhráli 9:6.

„Diváky mohlo potěšit, že viděli patnáct branek v utkání, ale při vší úctě k soupeři si nemůžeme dovolit doma inkasovat šestkrát. Už jsme nebránili dobře v Písku. S klukama jsme si to rozebírali, ale dnes to bylo v obraně ještě horší. Dát soupeři devět branek je také krásné, svědčí to o dobré produktivitě, ale myslím si, že ty tři body jsou určitě dnes zasloužené. Na obraně musíme zapracovat, jinak se nám vzadu brankáři zblázní.

Dneska to bylo hodně pohodové, chtělo se nám hrát jenom dopředu. Kdyby tady byl dnes silnější soupeř, tak jsme měli problémy. Ale obrana je práce všech hráčů, kteří jsou na place. Dnes byl asi jeden gól Vojty Sedláčka, ale těch pět hráčů před nim mu to vůbec neusnadnilo. S ostatními brankami mohl těžko něco dělat a shazovat branky na gólmana by nebylo fér. Potěšilo nás, že jsme vstřelili takové množství branek, protože naše produktivita nebyla dosud moc výrazná.

Ve středu jedeme do Havlíčkova Brodu porvat se o body, ale nejedeme tam jako favorité. Brod je v tabulce vysoko a hraje výborně. Z Brodu by byl každý bod úspěch. Ale doma je povinnost vyhrávat, a to znamená, že příští sobotu doma s Mostem musíme body uhrát," poznamenal trenér Stadionu Daniel Tvrzník.

Branky a nahrávky: 2. Rubeš (Žovinec, Novák), 6. Rudovský (Rubeš, Novák), 16. Lapšanský (Simon), 17. Rubeš (Žovinec, Novák), 25. Lapšanský (Žálčík, Simon), 34. Rudovský, 51. Žálčík (Simon), 54. Treille (Antončík, Martinka), 58. Novák (trestné střílení) – 10. Havel (Plichta, Vostřák), 13. Plichta (Havel), 20. Jebavý (Doležal), 26. Vostřák (Havel, Plichta), 30. Čurda (Kaláb, Hošťálek). Rozhodčí: Würtherle – Brejcha, Suchánek. Vyloučení: 6:8, navíc Přindíš(BER) OT do konce utkání. Využití: 1:3. Diváci: 1350.

Litoměřice: Sedláček (30. Přikryl) – Martinka, Kolář, Žovinec, Evan, Kříž, Veselý, Drábek – Antončík, Gerhát, Kafan – Rudovský, Rubeš, Novák – Tvrzník, Slížek, Šinágl – Lapšanský, Simon, Žálčík – Treille

Beroun: Benda – Kaláb, Šulc, Přindiš, Jebavý, Krejčí, Hertl, Knesl, Čurda – Vostřák, Plichta, Havel – Palaščák, Karpov, Doležal – Videlka, Pavel, Belay – Meidl, Hošťálek, Trojan.