„Druhého června došlo na ČSLH ke schválení soutěže ligy mladšího dorostu pro HC Roudnice nad Labem. Je to jeden z kroků ke zlepšení vývoje a rozvoje hokejové mládeže HC Roudnice nad Labem. Dalším takovým krokem je příchod další hokejové osobnosti do našeho klubu. Po Petru Bílkovi, který v současné době zastává funkci předsedy klubu HC, je to osoba Davida Volka, který by měl plnit roli šéftrenéra mládeže a hlavního trenéra u již zmíněné ligy mladšího dorostu.

David Volek je připraven společně se stávajícími trenéry mládežnických družstev podpořit již zmiňovaný společný záměr – zkvalitnění výchovy naší hokejové mládeže HCR. Jeho představou je po konzultaci s jednotlivými trenéry stávajících mužstev se osobně podílet jak na přípravě tréninků, tak na jejich realizaci.

Tento zkušený trenér má za sebou dlouholetou práci s mládeží v holešovickém hokejovém klubu HC Sparta Praha, kde dosáhl nemalých úspěchů s mládežnickými družstvy ročníků 92, 93, 94. Není tajemstvím, že tyto ročníky jsou dnes oporami HC Sparta Praha jak v dorosteneckých, tak i juniorských družstvech.

Někteří se dokonce mohou pochlubit několika starty za A tým dospělých v naší nejvyšší hokejové soutěži. Není ani zanedbatelný počet hráčů, kteří oblékají dres národního mužstva ve svých věkových kategoriích. Pevně věříme, že příchodem Davida Volka se společně se stávajícími trenéry klubu povede zvýšit kvalita a výchova naší hokejové mládeže v HCR,“ říká Petr Bílek.