Roudnice – Karlovy Vary 3:11

Hned v úvodu se do velké šance dostala Feixová, ale její pokus se podařilo hostující obraně vyrazit z brankové čáry. Fričová na druhé straně měla při zakončení více štěstí, její střela propadla Soukupové do branky. Do další vyložené šance se dostala Mašková, mířila však nad branku. Domácí Křížovou zase vychytala Seemannová. Dobré příležitosti si při přesilové hře vytvořily také Feixová a Černá, ale ani jedna nemířila přesně. Do konce třetiny přidaly hostující hráčky druhou branku, když se z dorážky prosadila Pöpperlová.

Druhá třetina byla jasně v režii Karlovarských. V 25. minutě po úniku zamířila přesně Pöpperlová. Naději na zdramatizování zápasu měla Křížová, ale hostující gólmanka vytlačila střelu mimo. Pak se střelecky prosazovaly pouze hostující hráčky.

Od začátku poslední části dostala v domácím brankovišti příležitost Justová. Ale ani ona nezabránila dvěma rychlým brankám soupeře. Čestný úspěch Roudnice pak zaznamenala Černá. Na druhé straně však rychle odpověděla Vyličilová. Po pěkných individuálních akcích se v 45. a 53. minutě prosadila znovu domácí Černá. Konečnou podobu výsledku ale dala karlovarská Bauerová.

„Až na jednu absenci jsme nastoupili v plné sestavě. V utkání dostaly jinak šanci všechny hráčky z týmu. Do třetí třetiny nastoupila do branky Tereza Justová, která začala s hokejem až v tomto roce. Své šance se zhostila výborně a předvedla vynikající výkon. Výborně zahrála také Ivana Černá, která dosáhla hattricku. Chtěl bych holkám poděkovat za celou sezonu, za jejich přístup a snahu dokázat, že ženský hokej v našem městě má své místo. Jejich výkony, které měly vzestupnou tendenci, jsou příslibem do další sezony,“ říkal po duelu vedoucí roudnického týmu Tomáš Dudek.

Branky: Černá 3 – Pöpperlová 3, Vyličilová 3, Fričová, Mašková, Hajdová, Schildhabelová, Bauerová. Třetiny: 0:2, 0:5, 3:4.
Roudnice: Soukupová (41. Justová) – D. Panochová, K. Panochová, Křížová, Bartošová, Rousová, Feixová, Doubková, Beznosková, Černá, Kekulová, Hoskovcová, Podlahová, Bláhová, Váňová, Broftová.