Na góly si museli diváci počkat až do poloviny utkání. Skóre otevřel přesilovkovou dorážkou domácí Kaňka. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, nejprve Pritoka a chvíli po něm Růžek otočili skóre ve prospěch Kladna.

Když v 51. minutě vyrovnal tečí Drábek, zdálo se, že by mohli jít domácí do tlaku. Jenže pak střelu Borkovce tečovali Roudničtí do vlastní sítě a v 59. minutě pečetili vítězství hosté proměněným trestným střílením Pritoky.

V závěru duelu ještě neudrželi nervy na uzdě Drábek s Humlem, kteří po vzájemné potyčce zamířili do spch předčasně.

„Měli jsme docela problémy dát mančaft do kupy, máme totiž dost zraněných. Hosté jsou zkušení, využili našich chyb,“ zhodnotil duel vedoucí domácího týmu Zdeněk Klír.

HC Roudnice B – HC Kladno 1988 2:4
Branky a asistence: 31. Kaňka (Woš), 51. Drábek (Hubálek, Fiala) – 37. Pritoka (Skála), 39. Růžek (Skála), 53. Borkovec, 59. Pritoka. Vyloučení: 7:9, navíc Drábek (Roudnice) 5 + do konce utkání – Kolísek (Kladno) 10 min. OT, Huml (Kladno) 5 + do konce utkání. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Třetiny: 0:0, 1:2, 1:2. Diváci: 60.
Roudnice: Folk – Fiala, Hubálek, Martinec, Landsdorf – Drábek, Tintěra, Hlavička – Woš, Wágner, Kaňka – Šenk, Novák, Vostárek.