Hokejisté Stadionu Litoměřice v duelu 45. kola I. ligy prohráli se Šumperkem 4:5. Přitom ještě na začátku 58. minuty vedli o dvě branky. Dvě tečované střely hostujících Draků v závěru však dostaly zápas do prodloužení. V něm rozhodl o výhře soupeře Červenka.

Litoměřice – Šumperk 4:5

Branky a nahrávky: 18. Slížek (Dudáš), 31. Novák (Šinágl, Drábek), 50. Loskot (Hašek, Belay), 56. Kafan (Loskot) - 28. Velecký (Červenka), 46. Tesařík (Velecký), 58. Červenka (Holík, Tesařík), 58. Haas (Holík, Tesařík), 63. Červenka (Velecký). Vyloučení: 7:3, navíc Dudáš (lt) 10 OT. Využití: 1:2. V oslabení: 0:1. Třetiny: 1:0, 1:1, 2:3 – 0:1. Rozhodčí: Hejduk - Jílek, Šperl. Diváci: 1160.

HC Stadion Litoměřice: Přikryl (Sklíba) – Drábek, Holomek, Martinka, Boháč, Dudáš, Evan, Kříž, Hlusička – Bojer, Šinágl, Novák – Loskot, Kafan, Hašek – Tvrzník, Slížek, Gengel – Lenc, Belay, Horčička.

Salith Šumperk: Štůrala (Misiorz) – Holík, Novotný, Pastor, Suchý, Tesařík, Ondráček, Drtil, Lyzák – Mičulka, Meluzín, Plášek – Brunec, Hulva, Vrdlovec – Haas, Velecký, Červenka – Skoumal.