Ve 13. minutě už se v Kalich Aréně slavilo potřetí. Nejprve se v dorážce nemýlil Slížek, pak inkasoval hradecký Koutský druhý gól po spolupráci Belaye s Haškem a v přesilovce ho překonal důrazný Slížek.

Teprve pak se ke slovu dostali o hosté, když byl u tyče připravený Moskal. V polovině utkání zvýšil vedení Stadionu na nadějných 4:1 Slížek po přihrávce Kloze. Hosté zvýšili aktivitu, na začátku poslední části ještě faulovaný Orsava nesnížil, ale ve 48. minutě po vyhraném vhazování dotlačil puk za záda Slipčenka Koudelka. A kontaktní gól Hradeckých pak zaznamenal o chvíli později po ostřelování branky Kubeš. V 56. minutě zahrál domácím fandům na nervy Slipčenko, soupeř však jeho váhání nevyužil. Půlminuty před koncem odvolali hosté gólmana, ale vyrovnání se nedočkali, i když trefil Karlíček ještě litoměřické břevno.

Litoměřice – Hradec Králové 4:3

Branky a asistence: 3. Slížek (Kloz), 8. Belay (Hašek), 13. Hašek (Evan, Drábek), 30. Slížek (Kloz) - 14. Moskal (Koudelka, Orsava), 48. Koudelka (Moskal, Orsava), 51. Kubeš (Cartelli, Brož). Vyloučení: 3:2. Využití 1:0. V oslabení: 0:0. Třetiny: 3:1, 1:0, 0:2. Rozhodčí: R. Svoboda – M. Svoboda, Zavřel. Diváci: 1152.

Litoměřice: Slipčenko - Stříteský, Holomek, Drábek, Smetana, Kříž, Drahorád, Ketner, Evan - Kloz, Slížek, Gengel - Loskot, Belay, Hašek - Tůma, Šinágl, Tvrzník - Horčička, Kafan, Novák.

Hradec Králové: Koutský - Cartelli, Karlíček, Zdráhal, Vágner, Chmelíř, Hendrich, Macháň, Čáp - Kubeš, Brož, Kadlec - Orsava, Koudelka, Moskal - Berger, Tvrdík, Kubica - Jindřich, Nosek, Látal.