Ten působil nejprve u juniorů v Plzni, poté přešel k A týmu a tři roky stál na extraligové střídačce. Z dalších štací si dnes litoměřického trenéra můžeme pamatovat z angažmá v Ústí nad Labem, Šumperku, Komety Brno, Kadaně, Mladé Boleslavi, Písku, Berouna či Vrchlabí. Nyní tedy povede prvoligového novice společně s Danem Tvrzníkem, se kterým spolupracoval již v ústeckém celku, kdy Setikovský mužstvo vedl a Tvrzník byl kapitánem týmu.

„My tady v Litoměřicích musíme těžit z postupové euforie, navíc máme nový stadion, takže naším cílem je neskončit na posledních dvou místech, která znamenají sestup,“ tvrdí Setikovský a o favoritech postupu z prvoligové soutěže má jasno: „Je sice ještě brzo mluvit o favoritech, ale pokud Chomutov vytvoří kvalitní tým, mužstvo pak rozešle po světě a hráči budou hrát pravidelně třikrát v týdnu extraligu nebo v zahraničí a pak se v prosinci vrátí, měl by být favoritem. Ale ještě hrozí fakt, že si hráči po návratu nesednou. A pak je tady Ústí. Já mám prostě názor, že Chomutov a Ústí do této soutěže nepatří, za těmito mužstvy je velká propast a pak už jsou tu týmy, kdy každý může porazit každého,“ je přesvědčený Setikovský.

„Chomutov a Ústí jsou na rozdíl od ostatním týmů jinde, jak s financemi, tak s kvalitou kádru, navíc Chomutov si může stáhnou hráče z Kadaně, Klášterce či Hrušku z Karlových Varů.“