Roudnice B – Kutná Hora B 1:2

Po bezbrankové první třetině, ve které ale měli nekompletní domácí více šancí, se jako první zapsali do listiny střelců Kutnohorští. Ve 33. minutě se z nenápadné akce zpoza branky prosadil Meloun. Už předtím ale měli dobré příležitosti roudničtí hráči Kalous a Hubálek, Bartu ale nepřekonali.

Druhý gól hostujícího celku přišel o chvíli později, Čejka si najel mezi kruhy a prudkou střelou zápěstím rozjásal nepříliš početnou lavičku Kutné Hory. V poslední části se sice domácí snažili s výsledkem něco udělat, ale překonat Bartu se jim podařilo pouze při vyloučení Kopáčka.

V přesilovce se trefil Hubálek. Gól měl na hokejce v 50. minutě Krob, mířil však jen do gólmana. V závěru mohli srovnat Kaňka i Drábek, ani oni však neuspěli.

Roudnice je po 20. kole na pátém místě, rezerva Kutné Hory poskočila do čela.

Výsledky: Hvězda Kladno – Sokol Řendějov 2:6, Benátky B – Kladno 88 5:7, Roudnice B – Kutná Hora B 1:2, Sedlčany – Dobříš 3:5, Poděbrady – Černošice 2:3 (na pen.).

Branky a asistence: 45. Hubálek – 33. Meloun (Volný), 35. Čejka. Vyloučení: 12:9. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Třetiny: 0:0, 0:2, 1:0. Rozhodčí: Luczkow – Rond, Střelka. Diváci: 85.

Roudnice B: Folk – Fiala, Landsdorf, Hlavička, Tintěra, Krob, Vařečka, Vágner, Drábek, Vostárek, Kaňka, Štosek, Novák, Kala, Kalous, Hubálek.