Roudnice B – Benátky B 9:1

Domácí se do soupeře, který měl jen jedenáct hráčů do pole, zakousli od úvodního vhazování. Už na začátku druhé minuty vstřelil první gól Kalous. Roudničtí měli hru ve své moci a vytvářeli si i šance. Tu největší zlikvidoval Vostárkovi gólman Kadlec ve 13. minutě. Druhou branku Roudnice přidal v pádu Drábek. Hostující tým měl pouze jednu vážnější příležitost, v přesilovce však pokus Hrušky Folka nezaskočil.

Také ve druhé části byli mnohem nebezpečnější svěřenci hrajícího trenéra Tomáše Fialy. Nejprve sice Hlavička i Vostárek své tutovky nevyužili, ale ve 34. minutě vyslal v oslabení parádní pas domácí kouč na Kaňku, který si v zakončení počínal zkušeně. O chvíli později zvyšoval střelou k tyči už na 4:0 Šup. Benátky se čestného úspěchu dočkaly v úvodu poslední třetiny, ale domácí na trefu Bohdana odpověděli pětkrát.

Branky a asistence: 2. Kalous (Krob, Hubálek), 17. Drábek (Kopecký), 34. Kaňka (Fiala), 36. Šup (Krob), 43. Hlavička (Štosek, Kopecký), 49. Novák (Kaňka, Holíček), 51. Krob (Richter, Hubálek), 52. Drábek (Matička), 59. Matička (Hlavička) – 41. Bohdan (Morávek).

Vyloučení: 5:11. Využití: 3:0. V oslabení: 1:0. Třetiny: 2:0, 2:0, 5:1. Diváci: 85.

Roudnice: Folk – Kopecký, Matička, Šup, Richter, Landsdorf, Fiala – Vostárek, Hlavička, Drábek – Kalous, Krob, Hubálek – Holíček, Kaňka, Novák – Štosek.