Bude pro vás velkým handicapem, že nebudete hrát domácí zápasy v Litoměřicích?
Určitě nás to trochu ovlivní, ale doufám, že to zas tak velký handicap nebude. Trénovali jsme tam měsíc v létě, nyní tam máme tři tréninky, věřím, že předvedeme dobrý výkon. Spíš bude těžší zvládnout přesun po organizační stránce.

Jak chcete fanoušky z Litoměřic nalákat do Lovosic?
Určitě dobrou hrou! Navíc hodinu před každým zápasem bude odjíždět autobus z parkoviště od soudu. Pro majitele permanentek úplně zdarma, ostatní si v autobuse zakoupí vstupenku na utkání. Na našich webových stránkách bude i jízdní řád vlaků z horního nádraží, což je také celkem pohodlné spojení.

Věříte, že získáte nové příznivce i v Lovosicích?
Samozřejmě doufáme, že si na utkání najdou cestu i fandové hokeje z Lovosic. Když před lety v Lovosicích působila litoměřická Dukla, tak měla velmi slušné návštěvy. Myslím, že po letech by v Lovosicích mohl být hlad po hokeji. A doufám, že ten hlad podpoříme dobrou hrou a vítězstvími.

Budete v novém azylu trénovat tak často jako v Litoměřicích?
Budeme. Je to potřeba. Druhá liga bez patřičného tréninku hrát nejde.

Nevyužili Lovosičtí toho, že jejich zimní stadion potřebujete? Vyšli vám vstříc?
Musíme opravdu poděkovat vedení zimního stadionu, lovosické radnici i klubu HC Lovosice. Spolupráce s nimi funguje již několik let. A vyšli nám vstříc i nyní, kdy jsme se ocitli, dá se říct, v krizové situaci.