HC Kohouti Tábor - HC Stadion Litoměřice 4:0 (2:0, 0:0, 2:0)

Litoměřičtí nedokázali potvrdit svůj dobrý výkon z utkání proti Děčínu a podlehli Táboru 0:4. Osud zápasu předznamenaly dva rychlé góly domácích během třinácti vteřin hned v první minutě. Ve zbytku střetnutí se Stadion přinejmenším herně vyrovnal svému soupeři, ale na víc se už hráči nezmohli. Naopak inkasovali ještě dvakrát a odjeli domů s prázdnou.

IHC Písek - HC Roudnice 4:0 (2:0 - 2:0 - 0:0)

Roudnice odehrála středeční zápas v Písku. Roudnice stále postrádala řadu zraněných hráčů. Od úvodu zápasu domácí zaměstnávali brankáře Štěrbu, který musel několikrát tým podržet. Přesto v 7. minutě kapituloval. Na kličku Hovory byl krátký. V čase 8:57 byl za hákování vyloučen Zuziak. Domácí toho dokázali využít, již po pár vteřinách vstřelil gól Ježek, kterému přihrával Míka. V čase 27:05 se z trestné lavice vracel Martínek, dostal přesnou přihrávku od Burkoně a nedal roudnickému brankáři šanci.

V závěru třetiny přidali domácí ještě jeden gól. Při přesilové hře po přihrávkách od Mošovského a Mokrého se střelecky k tyči prosadil Vondřich. První minuty poslední části hry nepřinesly žádnou vyloženou šanci ani na jedné straně. Až v čase 45:03 si písecký Mošovský vytvořil příležitost, kterou Štěrba chytil. I Roudnice si dokázala vytvořit šanci, ale Závadu lapačkou vychytal domácí gólman.