HC Jablonec nad Nisou - HC Stadion Litoměřice 3:2sn (1:1, 1:0, 0:1)

Po několika neúspěších se soubor trenérů Tvrzníka a Svobody vydal dobývat body na hřiště soupeře. Cíl cesty hráčů Litoměřic byl v Jablonci nad Nisou. V Jablonci Pánek dokázal překonat domácího brankáře Kousala již v desáté minutě a poslal Litoměřice do vedení, čímž se on i jeho spoluhráči vyhnuli nepříjemnému a fyzicky i psychicky náročnému dotahování náskoku soupeře.

V minulém zápase s Českou Lípou se Stadion probral až po první třetině, kdy však již prohrával 0:4. O vedení však Litoměřičtí po chvilce přišli. V první třetině po čtyřech minutách vyrovnal stav utkání Měrtl, jenž také poslal domácí v 7. minutě druhé třetiny do vedení.

Pět minut před koncem zápasu však Milan Buďa rozvlnil síť jabloneckého brankáře a dovedl utkání do nastaveného času. Ani v něm se diváci nedočkali rozhodnutí a tak došlo až na samostatné nájezdy. Bohužel pro hokejisty Stadionu se špatným koncem.

Čekání na výhru tímto oddalují na domácí duel s Jindřichovým Hradcem.

Branky a nahrávky: 14. Měrtl (Prachař), 27. Měrtl (Prachař, Skalický), 65. Bříška - 10. Pánek, 55. Buďa (Patzenhauer). Rozhodčí: Wagner - Hejl, Kajínek. Střely na branku:37:16.

HC Stadion Litoměřice: Volke - Vejvoda, Kaltenböck, Macaj, Jakl, Hillmich, Kolbaba, Musílek - Hanzl, Svoboda Jiří, Patzenhauer, Procházka, Hlusička, Horejsek, Petrus, Buďa, Pánek, Hudec, Zámečník, Myšík.

HC DAG Rokycany - HC Roudnice - 4:3 (0:1, 2:1, 2:1)

Hokejisté Roudnice stále čekají na zisk prvních bodů v II. hokejové lize. V osmém kole podlehli pátému celku soutěže HC DAG Rokycany o jednu branku 4:3.

Branky: 0:1 - 00:59 - Závada (AS: Zenk), 1:1 - 27:20 - Pavlis (AS: Bárek). 1:2 - 33:21 - Zuziak (AS: Kohoutek), 2:2 - 36:09 - Pavlis (AS: Špaček), 3:2 - 48:21 - Kocman (AS: Štefl), 4:2 - 55:04 - Pavlis (AS: Špaček, Bárek), 4:3 - 59:53 - Kaplan (AS: Vaněček, J. Novák)
Vyloučení: 9:10, Využití: 0:2 V oslabení: 0:0 Rozhodčí: Uřídil - Bouzek, Dominik.

Sestava HC Roudnice: Fiala (Kareš) - Šrek, Kaplan, Zenk, Kohoutek, Woš, T. Novák, Brožovský - J. Novák, Krastenics, Vaněček - Závada, Zuziak, Borovský - Weishäupl, Jeschke, Sailer - Jarkovský, Matejčík.

Získat první body se pokusí roudničtí hokejisté již tuto středu 22. 10. od 18 hodin, kdy na svém ledě přivítají hokejisty z HC Sokolov, aktuálně sedmnáctého týmu druholigové tabulky.

1 HC Predators Česká Lípa 8 7 0 0 0 1 46:19 21
2 HC Junior Mělník 8 5 2 0 0 1 36:17 19
3 Hockey Club Tábor 8 6 0 0 1 1 33:20 19
4 HC ZVVZ Milevsko 8 6 0 0 0 2 27:22 18
5 HC Průmstav Develop Rokycany 8 5 0 0 1 2 33:19 16
6 KLH Vajgar Jindřichův Hradec 8 5 0 0 0 3 27:25 15
7 NED Hockey Nymburk 8 4 1 0 0 3 26:22 14