„Ale tam to neuvěřitelně ovlivnili rozhodčí,“ říkal po smolném utkání litoměřický kouč. Zapravdu mu dávaly i ohlasy na oddílovém webu soupeře: “Je s podivem, jak rozhodčí dokáže zprznit i mládežnický hokej. Nemůže se potom nikdo divit, že utkání skončí hromadnou bitkou. Bohužel arogance všech složek kolem rozhodčích, i jich samotných, kazí tento sport, a momentálně asi není síla, která by tento stav změnila. Soupeř odjel velmi rozladěn a bude velmi zajímavé sledovat, co se bude dít v odvetě na jeho ledě. Těžko budeme vysvětlovat, že to nebyl záměr.“

Litoměřičtí hokejisté se však připravují především na dnešní duel se Slovanem Český Krumlov. „Musíme si dát pozor hlavně na jejich první pětku, která dala minulému soupeři většinu gólů. Sice to má být Český Krumlov, ale v podstatě je to asi spíš béčko Českých Budějovic. Mají tam tři kluky z extraligy, navíc i gólmana. I když jsme prohráli venku, pořád je o co hrát. Dá se říct, že tohle je pro nás zápas roku,“ přemítal o duelu litoměřický kouč Daniel Tvrzník.
Po utkání s jihočeským týmem jeho svěřenci narazí v neděli od 17 hodin na HC Dvůr Králové/Náchod. „V prvním utkání jsme sice těsně prohráli, ale určitě na ně hokejově máme,“ nebojí se soupeře Daniel Tvrzník.