HC Stadion Litoměřice - HHK Velké Meziříčí 6:5 (1:3, 2:2, 3:0)

Necelé tři minuty na to zvýšil vedení hostů Krča a zdálo se, že Litoměřice bez Slipčenka v brance nebudou zdaleka tak nepřijemným protivníkem jakým byly v prvním utkání na ledě soupeře. V 15. minutě se dostali ke slovu i domácí, když v poslední vteřině využil Gottfried po přihrávce Patzenhauera přesilovku. Dvoubrankové vedení hostům vrátil v 16. minutě Nekvasil. První třetina byla v režii hostujícího týmu, který mnoho dalších šancí nevyužil a do kabin se šlo za stavu 1:3.

Na začátku druhé třetiny Stadion kapitánem Tvrzníkem snížil na rozdíl jediné branky. To však bylo od hokejistů Stadionu na delší dobu vše. Po snížení se opět hrálo převážně na branku domácích. V 24. minutě zvýšil Sobotka na 4:2. V 34. minutě vystřelil Heřmanský od středového kruhu a jeho nepříliš tvrdá střela skončila k překvapení všech v brance domácích. V tu chvíli by si na jejich výhru asi nikdo nevsadil. Těsně před koncem třetiny hosté chybovali v obraně a Litoměřičtí dokázali jejich nedůslednost potrestat. Do kabin se tak šlo za stavu 5:3 pro HHK.

Ve třetí třetině domácí zabrali a zejména v přesilovkách si vytvořili velký tlak. V 46. minutě při vyloučení Konty snížil Hanzl na 5:4. V 49. minutě dostal hostující Adamec trest na 5 + DKu za sekání a v pětiminutové přesilovce domácí vyrovnali Horejskem. V 55. minutě Stadion zasadil hostům poslední úder, když Svoboda, Gottfried a Hanzl ujeli do přečíslení a posledně jmenovaný prostřelil bezmocného gólmana hostů Malého.

Branky: Gottfried (Patzenhauer), Tvrzník (Kauschitz, Petrus), Petrus, Hanzl (Kolbaba), Horejsek (Gottfried), Hanzl (Svoboda J., Gottfried) - Bula, Krča (Adamec), Nekvasil (Stráňovský), Sobotka (Burian), Heřmanský.

Vyloučení: 5:4, navíc Adamec (HHK) 5 + DKu. Diváci: 270.