„Potřebujeme před další částí, kdy budeme hrát s celky na lichých místech skupiny střed, získat nějaké body, i když Řisuty jsou velmi silný protivník. Mají ve svém středu zkušené hráče, kteří povětšinou prošli Kladnem,“ varuje před kvalitami hostujícího celku domácí kouč Zbyněk Pour. Oproti sobotnímu utkání v Jablonci nad Nisou (prohra 4:1) by měl mít k dispozici početnější i kvalitnější tým. „Někteří hráči na střídavý start by za nás nastoupit měli, nebude mezi nimi ale určitě Pacovský, který je s reprezentační osmnáctkou ve Švýcarsku. Jména však ještě řešíme, budeme je znát až před zápasem.“

V poslední době se v dobrém světle představoval gólman Kareš, je tedy pravděpodobné, že i dnes dostane šanci. „Chytal naposledy opravdu dobře, asi tak dostane přednost před Davídkem,“ připustil Zbyněk Pour.

Ten zároveň potvrdil, že s první polovinou soutěže není příliš spokojený. „I když jsme ve II. lize nováčkem, čekal jsem, že získáme více bodů. V první čtvrtině to ještě šlo, to jsme jich vybojovali dvanáct, ale ve druhé už jen pět. Čekal jsem minimálně tak o sedm víc. Sice jsme neprohrávali nějakými velkými rozdíly, ale to je úplně jedno. Proto je teď pro nás každý získaný bodík důležitý, chceme udržet alespoň dva mančafty v tabulce pod sebou,“ říká roudnický trenér Zbyněk Pour.