Kádr prvního litoměřického celku dozná určitých změn. Starší borce, kteří už netrénovali pravidelně, nahradí mladší, někteří bývalí junioři Stadionu, kteří působili v jiných klubech. Nikdo v oddílu nevidí jiný cíl než postup do 2. ligy, kde v nové sezoně bude hrát HC Roudnice n.L.

„Počítáme v dohodě s českolipským oddílem, který má stadion v dlouhodobé rekonstrukci, že se u nás zapojí několik jejich hráčů včetně brankáře. Vrací se nám Jiří Svoboda, který byl na Kobře Praha, a Jan Pivko, jenž působil v USA. V jednání je několik hráčů z Děčína. Posílili jsem i realizační tým, když na post druhého trenéra přišel Jiří Svoboda starší. Máme dojednána zatím tři přátelská utkání, dvakrát s Velkými Popovicemi a jednou s Královým Dovrem. Tři zápasy by se měly hrát v Lovosicích,“ uvedl trenér mužů Daniel Tvrzník.

Muži budou mít v krajském přeboru za soupeře tyto týmy: HC Draci Bílina, HC Cheb 2001, HC Slovan Louny, HC Ostrov n. O., HC Sokolov B, SK Kadaň B a HC Trstěnice.

Junioři HC Stadion Litoměřice budou hrát krajský přebor ve Středočeském kraji. Dorostenci mají v krajském přeboru nalosovány za soupeře HC Klášterec n.O., HC Slovan Louny, HC Mariánské Lázně a HC Stadion Teplice. Cílem pro tato družstva HC Stadion je postup do ligy.