Lovce čeká v přetahované o bronzové medaile mužstvo Kopřivnice. Série, hraná na tři vítězná utkání, startuje v lovosické hale Chemik ve středu 15, května v 19.00 hodin. „Přijďte nám zítra pomoci udělat první krok za druhým cenným kovem v řadě!“ vyzývá lovosický klub své fanoušky na sociálních sítích. Podporu měli Severočeši od svých fans v play off parádní. Teď na ně spoléhají znovu.

Litoměřické Lvice U13 na Národním festivalu ČR v Ústí nad Labem.
Litoměřické Lvice U13 ovládly národní basketbalový festival v Ústí

„My chceme určitě urvat třetí místo a přivézt do Lovosic zase po roce placku,“ přeje si zkušený křídelník Lovců Jiří Motl. Před vyvrcholením sezony měly Lovosice dostatečnou přestávku se připravit. „Museli jsme vypnout hlavy, oklepat se a připravit se na zápas o třetí místo,“ řekl kouč Roman Jelínek. V semifinále jeho družinu vyřadila Karviná. Poslední mač rozhodly až sedmimetrové hody. Bohužel se Severočeši nemohli v důležité fázi sezony spolehnout na opory Marka Hnidáka a Jaroslava Trkovského, kteří pro zranění dramata na palubovce sledovali jen z tribuny.

„Placku chceme, uvidíme, co ze sebe ještě vymáčkneme,“ dodal kouč Severočechů. Dojdou Lovci po bronzové stezce k dalším oslavným zážitkům jako před rokem?