„Věděli jsme, co nás čeká a dokázali jsme se na to připravit. Dařilo se nám plnit pokyny a bylo to vidět zejména v první půli, kdy jsme tahali za delší konec," liboval si domácí kouč Roman Jelínek.

"Bohužel se nám nevydařil vstup do druhé půle, Plzeň byla lepším týmem a my jsme nedokázali navázat na náš výkon z úvodní poloviny. Těžko říct, jestli jsme si zasloužili vyhrát, protože ten zápas byl extrémně vyrovnaný a vedení se střídalo na obě strany. V závěru nás hnali diváci, kteří nás drželi nahoře. Ani my jsme nedokázali často proměňovat a v tom závěru jsme byli šťastnější my," dodal.

„Viděli jsme těžké, ale atraktivní utkání. Nevyšel nám sice vstup do druhé půle, ale pak jsme nenechali soupeře odskočit a jsme rádi, že se nám podařilo navázat na naše předchozí vítězství,“ dodal za domácí Jan Kupka, hrající na postu spojky

Házená, extraliga:
HK FCC Město Lovosice – Talent tým Plzeňského kraje 29:28 (15:12)
Nejvíce branek: Chotěborský 6, Kupa 5, Trkovský 4 – Bláha 7, J. Douda 4/2, Šindelář 4. Rozhodčí: Horáček, Novotný. Sedmimetrové hody: 5/0 – 6/3. Vyloučení: 4:7. Diváci: 467.