Ještě ten v sousedním Předoníně. Dnes má bechlínský sbor 82 členů, přičemž 30 z nich je dětí, které tvoří družstva starších a mladších žáků, ale i ti nejmenší, kteří se scházejí v Plamínku.

SDH Bechlín se orientuje hlavně na výchovu mladých hasičů. Každé léto pro ně dospělí připravují letní tábor u Ohře v Pístech, na začátku září soutěž O pohár starosty obce Bechlín. Děti ale jen nečekají, co pro ně někdo vymyslí. „Nacvičily si Vánoční představení na motivy lidových tradic,“ dává příklad velitel bechlínských hasičů František Macek.

Nejmladší členkou sboru je Tereza Macková, která se jí stala už před svým narozením 24. února 2006, tedy 1. ledna 2006. Teď jsou jí tři, ale členkou hasičkou je čtyři roky…

Hasičům se podařilo po 15 letech ve spolupráci se Sokolem obnovit „Nerudovy pěšinky“, turistický pochod okolím Bechlína. Pořádají nohejbalové a šipkové turnaje, taneční zábavy. Na „čarodějnice“ pak námětové cvičení s evakuací zdejší školy a poté prohlídkou hasičské zbrojnice.

Mají i vyškolené rozhodčí – Jindřich Konfršt dokonce letos rozhodoval na Mistrovství ČR družstev SDH v požárním sportu, které proběhlo v Ústí nad Labem.

Výjezdová jednotka je v Bechlíně dvanáctičlenná a je zařazena v JPO III. K dispozici má Avii A 31. Bechlínští jsou zatím jedinými přihlášenými z Litoměřicka na pokus o dálkovou dopravu vody z nejnižšího do nejvyššího místa v okrese.

Ten se bude konat v Nových Dvorech u Žďáru nad Sázavou 8. května 2010.