Duel Milešov Terezín byl odložen. Na první výhru stále čeká Dynamo Podlusky, které tentokrát remizovalo v Brozanech.

Vedoucí celky v okresní soutěži nezaváhaly, ve skupině A porazily Pokratice Velké Žernoseky, ve sk. B byl v duelu s Libochovicemi úspěšnější výběr Káčka Roudnice.

Okresní přebor: Bohušovice Nučnice 1:6 (Hadrbolec Steklý 3, Tintěra 2, Tomek), Litoměřice Vražkov 1:4 (Guth Mazourek, Holotík, Kraupner, Hanzlík), Milešov Terezín odloženo na 26. 10., Žitenice Malé Žernoseky 10:4 (Mráz 6, Vít, Verbíř, Stracený, Vrabec Gebur 2, Hančl, Rambousek), Brozany Podlusky 2:2 (Kubík, Horký Hanč, Pětík).

1. Žitenice 4 4 0 0 33:7 12

2. Vražkov 4 3 0 1 13:9 9

3. Nučnice 4 2 1 1 11:4 7

4. Milešov 3 1 1 1 8:10 4

5. Malé Žernoseky 3 1 1 1 12:15 4

6. Brozany 4 1 1 2 6:10 4

7. Litoměřice 3 1 0 2 7:7 3

8. Terezín 3 1 0 2 7:11 3

9. Bohušovice 4 1 0 3 6:20 3

10. Podlusky 4 0 2 2 4:14 2

Nejlepší střelci:16 Mráz, 6 Stracený (oba Žitenice), 5 Steklý (Tigo Nučnice), 4 Z. Cuc (Terezín), Hanzlík (Vražkov), Vít (Žitenice).

Okresní soutěž skupina A: Pokratice Velké Žernoseky 3:0 (Kratochvíl 2, Šedina), Sulejovice Rock Machine Lovosice 2:2 (Mil. Mrvík. Vl. Mrvík Čihák, Oplt), České Kopisty Sokol Hoštka 2:0 (Hnát, Taufl), Lovosice Lovečkovice 7:2 (Klančík 3, Podrazil, Prukner, Drbal, Hadaš Šveňha, Knop).

1. Pokratice 4 4 0 0 15:5 12

2. Lovosice 3 2 0 1 10:5 6

3. České Kopisty 3 2 0 1 11:8 6

4. Lovečkovice 4 2 0 2 17:21 6

5. Lovosice RM 4 1 2 1 10:11 5

6. Hoštka 4 1 1 2 8:8 4

7. Velké Žernoseky 4 1 0 3 5:13 3

8. Sulejovice 4 0 1 3 9:14 1

Nejlepší střelci:8 Šveňha (Lovečkovice), 6 Macel (Pokratice), Taufl (Č. Kopisty), 4 Klančík (Lovosice), Mrvík (Sulejovice), Plzák (Č. Kopisty).

Okresní soutěž skupina B: Kleneč Mšené-lázně 6:8 (Husák 3, Bubla, Malík, Pilař Ouzký 3, Hlaváček 3, Matějíček, Brožovský), Roudnice K Libochov 5:3 (Faust 2, Pilař, Černý, Červenka Bozděch, Freiwald, Vaněček), Černiv Horní Beřkovice 0:0, Čížkovice Třebívlice 0:1 (Procházka).

1. Roudnice K 4 4 0 0 22:7 12

2. Libochovice 4 3 0 1 16:9 9

3. Černiv 3 2 1 0 10:2 7

4. Mšené-lázně 4 2 0 2 17:18 6

5. Horní Beřkovice 4 1 1 2 8:13 4

6. Čížkovice 3 1 0 2 6:6 3

7. Třebívlice 4 1 0 3 7:19 3

8. Kleneč 4 0 0 4 9:21 0

Nejlepší střelci:7 Pilař (Káčko Roudnice), 6 Hlaváček (Mšené-lázně), 5 Faust (K. Roudnice), 4 Freiwald (Libochovice), Chládek (K Roudnice), Plicka (Horní Beřkovice).