Ten zahájil aktivně, už ve druhé minutě hlavičkoval Tlapák, ale mířil nad branku Hlaváče. V osmé minutě už obešel Rybička brankáře Hlaváče a střelou do prázdné branky otevřel skóre utkání – 1:0. Ve 14. minutě trefil Tlapák tyč. Domácí měli převahu, ale skóre se měnilo až ve 28. minutě, kdy faul na Tlapáka potrestal z penalty Mastík.

V 51. minutě se sice po signálu opřel do míče Řezníček, ovšem brankář Hlaváč předvedl parádní zákrok. V 55. minutě dostal Kesner ideální nahrávku za obranu a tváří v tvář brankáři Hlaváčovi se nemýlil – 3:0. Nadějné vedení domácí ukolíbalo a první zaváhání hosté potrestali vstřelením gólu Nehodou do prázdné branky na 3:1.

Domácí však hned odpověděli hlavičkou Kesnera, s kterou měl brankář Hlaváč problémy. V 79 minutě se do střelecké listiny mohl zapsat Krčál, ale na Hlaváče nevyzrál. Chrudim si pak už v pohodě dvoubrankové vedení pohlídala. V 88 minutě přišla střela Šollara, ale Mrázek byl pozorný a nepříjemnou jedovku vyrazil. V devadesáté minutě ještě hlavičkoval Krčál, ale ani jeho druhý pokus gólem neskončil.

V příštím kole se svěřenci Jiřího Němce představí na domácím trávníku, kde přivítají Zápy.

Chrudim - Brozany 3:1

Branky: 8. Rybička, 30. Mastík (pk), 55. Kesner – 58. Nehoda, ŽK 0:1, poločas 2:0, r. Kříž, 310.
Chrudim: Mrázek – Řezníček, Drahoš, Radouš, Mastík – Kesner, Sixta (82. M. Langr), Hauf (59. Krčál), Luptovský (74. Kratochvíl) – Rybička (46. S. Langr), Tlapák (70. Ráliš).
Brozany: Hlaváč – Uka, Cibulka, Pikl, Malina – Nehoda (78. Hrechko), Pelikán, Zadina (41. Pokrovskij), Šollar – Franc (56. Golovko), Benda.