Domácí kouč Bohuslav Pilný bod bral.  „Když hrajete pětasedmdesát minut proti oslabenému soupeři, tak byste s remízou neměli být spokojeni. Já však bod beru, neboť proti nám stál kvalitní soupeř, asi jeden z nejlepších v soutěži. V závěru jsme se trochu i klepali o bod.  Možná by se mohlo zdát, že remíza je ztrátou, ale my ji přijímáme. Zklamaný jsem snad jen z výkonu některých hráčů. Nyní hrajeme dvakrát venku, přesto věřím, že se zase bodově zvedneme."

S remízou byl nakonec spokojený i hostující kouč Pavel Janeček. „Zápas byl vyhecovaný. Byla reprezentační pauza, domácí měli posily z Hradce, nám zase pomohli tepličtí Jindráček s Dolejšem. A oba předvedli výbornou práci. Do patnácté minuty jsme domácí válcovali, tlak přibrzdilo docela nešetrné vyloučení Mareše. Od té doby jsme hráli s domácími i v deseti vyrovnanou partii. Dokázali jsme dát v oslabení dva góly, což se cení. Nejprve se po přihrávce Dolejše chytře uvolnil Macháček a dal to k tyči. Poté si na střílený centr naskočil mezi dva beky Víťa Brožík a hlavou srovnal. Věřím, že v jedenácti bychom brali i víc než bod. Ale s výkonem jsem spokojený. Jen mě mrzí, že takový jsme ještě nepředvedli doma, kde se trochu trápíme. Snad se to podaří konečně zlomit. Třeba už ve středu," dodal roudnický trenér.

Už ve středu čeká fotbalisty Roudnice další zápas, ve vloženém 17. kole přivítají od 17 hodin Zápy.

Převýšov – Roudnice 2:2

• Branky: 37. Zelený, 79. Schwarz – 77. Macháček, 83. Brožík. Rozhodčí: Šedivý (Vysoká nad Labem). ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (18. Mareš). Diváci: 450. Poločas: 1:0.
• Převýšov: Petr – Hečko, Černý, Kouřil, Veselka (84. Novák) – Rezek (68. Vácha), Schwarz, Zelený, Jarkovský – Dvořák, Petřík (63. Hofman).
• Roudnice: Pechatý – Chalupa, Vaněk, Kratochvíl (46. Medek), Pícha – Dolejš, Mareš, Kučera, Brandejs (68. Brožík) – Macháček (85. Vobořil) – Jindráček.