Divize U19

SK Roudnice - FK Ústí B 4:1 (2:1). Branky: 1. Řehák, 32. Aubrecht, 88. Hádek, 90. Grégr - 28. vlastní.

Domácí zahájili skvěle, napadání se vyplatilo už v první minutě Řehákovi. Ústí sice ve 28. minutě srovnalo, ale rychlá odpověď Aubrechta zajistila Roudnici poločasové vedení. Ve druhé části byli aktivnější hosté, ale Čížka se jim překonat nepodařilo. Navíc pykali za žluté karty. O výhře rozhodli domácí v závěru, nejprve po brejku předložil Aubrecht míč před prázdnou Hádkovi a poté z dalšího nájezdu prostřelil Možného Grégr.

Litoměřicko - Mělník 1:9 (0:2). Branky: Titěra - Hergesell 2, Azilinon 2, Motejzík 2, Votruba, Antoš, vl.

VOŠ a SOŠ Roudnice - Č. Lípa 1:2 np (0:1). Branky: Halada - Saleh.

Divize U17

SK Roudnice - FK Ústí B 4:6 (2:3). Branky: 1. a 13. Pospíchal, 6. Turan, 62. vlastní - 10., 27., 34. a 56. Fuč, 28. Panocha, 74. Šupík.

Když v šesté minutě vedla Roudnice 2:0, zdálo se, že body zůstanou doma. Jenže Ústí mělo střelecky disponovaného Fuče. Ten stihl už do poločasu hattrick a po změně stran se trefil počtvrté.

Litoměřicko - Mělník 2:6 (2:4). Branky: Nergl 2 - Pudil 2, Blažek 2, Miřatský, Majzler.

VOŠ a SOŠ Roudnice - Č. Lípa 0:4 (0:2). Branky: Šimanovský 2, Procházka, Doubek.