„Byl to z obou stran po herně taktické stránce až příliš bezstarostný fotbal hlavně co se otázek defenzivy týkalo. V žádném případě tak nechceme odsuzovat oba celky za případnou nepozornost, natož liknavost.

Co nás tím pádem na jedné straně potěšilo, to byly příležitosti, které jsme si dokázali vytvořit. Mnohem horší to ale bylo s jejich zakončením. Zejména Krejza se dostával do šancí, které po brankách volaly. Trefil se ovšem pouze jednou. A to hned v úvodu zápasu, kdy zužitkoval šikovnost Tichého, který ho vybídl ke skórování.

Pochvalu zasluhují i další jejich spoluhráči. Stejně jako ti dva se totiž mohli v koncovce prosadit i Rapavý, Grunert. Nedařilo se naproti duelu s Kryry ani Lukášovi Stejskalovi. Co nelze ignorovat na druhé straně, to byly brankové příležitosti našeho soupeře. Při těch se ukázal v tom nejlepším světle Divecký. Nicméně jeho protějšek zazářil stejně jako on," ohlédli se za dělbou bodů trenér FK Jaroslav Zlata s předsedou hostujícího celku Radkem Baniou.

V sobotu je na programu pro FK další veledůležitý duel v Bílině a poté 2. června derby a zároveň jistě největší šlágr kola. Nejen pro domácí. Ti totiž přivítají svého pronásledovatele, dalšího případného kandidáta postupu do divize tým FK Lovosice.

Modlany - Litoměřice 1:1

• Branky:Heřman Krejza, ŽK 2:3, poločas 0:1, r. Kyncl, 160.

• Litoměřice: Divecký - M. Novotný, Novák, Svoboda, Smetana - Rondoš (88. J. Novotný), Grunert, Stejskal, Rapavý (81. Dráb) - Tichý, Krejza (63. Rosocha).

Mojmír Strachota