II. třída dorost: Račiněves – Lovosice 3:5, Čížkovice – Sulejovice 0:6, Bezděkov – Mšené–lázně 4:2, Budyně – Žitenice 1:9, Liběšice – Pokratice 0:2, Velké Žernoseky – Straškov 2:4, Rovné – Černiv 0:1.

1. FK Lovochemie Lovosice ⋌8 2 0 73:16 26
2. Žitenice ⋌8 2 0 33:9 26
3. SK Liběšice ⋌7 1 2 27:16 22
4. Sokol Pokratice ⋌5 3 2 32:14 18
5. Slavoj Sulejovice ⋌6 0 4 37:29 18
6. SK Bezděkov ⋌5 0 5 32:38 15
7. Sokol Račiněves ⋌4 1 5 28:23 13
8. Sokol Straškov ⋌4 1 5 26:26 13
9. Čechie Mšené–lázně ⋌4 0 6 26:33 12
10. Viktorie Budyně ⋌4 0 6 23:36 12
11. Podřipan Rovné ⋌3 1 6 23:30 10
12. Sokol Černiv ⋌3 1 6 11:19 10
13. FK Viktorie Čížkovice ⋌2 0 8 19:75 6
14. Sokol Velké Žernoseky ⋌1 0 9 22:48 3

III. třída dorost: Lukavec – Vědomice 12:0, Kleneč – Litoměřice B 0:11, Hoštka – Milešov 1:1, Lovosice B – České Kopisty 2:7.

1. FK Litoměřice B ⋌5 2 0 41:15 17
2. Sokol České Kopisty⋌ 4 3 0 26:12 15
3. Sokol Milešov⋌ 4 2 1 27:14 14
4. Sokol Hoštka ⋌3 3 1 25:15 12
5. SK Lukavec ⋌3 1 3 35:12 10
6. FK Lovochemie Lovosice B⋌ 2 1 4 18:33 7
7. SK Sahara Vědomice⋌ 2 0 5 10:35 6
8. SK Viktorie Kleneč ⋌1 1 6 22:55 4
9. FK Schoeller Křešice ⋌0 3 4 14:27 3


II. třída starší žáci: Mšené–lázně – Pokratice 0:2, Hoštka – Žitenice 1:5, Roudnice B – Lovosice 6:1, Čížkovice – Podlusky 9:2, Bezděkov – Lukavec 5:2, Úštěk – Straškov 1:3.

1. SK Roudnice B ⋌7 0 2 67:21 21
2. FK Viktorie Čížkovice ⋌7 0 1 36:12 21
3. Sokol Pokratice ⋌5 1 2 36:21 16
4. SK Lukavec⋌ 5 1 2 31:19 16
5. Žitenice ⋌4 1 3 25:22 13
6. Sokol Straškov⋌ 4 1 3 28:29 13
7. SK Bezděkov ⋌3 2 4 29:24 11
8. Sokol Hoštka ⋌3 1 4 13:33 10
9. Slavoj Úštěk ⋌3 0 5 22:30 9
10. FK Lovochemie Lovosice ⋌2 1 5 17:34 7
11. Čechie Mšené–lázně⋌ 2 0 6 14:40 6
12. Dynamo Podlusky ⋌0 0 8 11:44 0


III. třída starší žáci sk. A: Libochovany – Třebušín 0:7, Terezín – Liběšice 1:1, Býčkovice – Bohušovice 1:12, Křešice – Černiv 3:2, Velemín – Sulejovice 4:0.

1. SK Velemín ⋌7 0 0 53:3 21
2. Sokol Terezín⋌ 6 1 1 34:9 19
3. SK Liběšice ⋌4 1 2 30:11 13
4. Slavoj Bohušovice ⋌4 0 3 41:22 12
5. Sokol Černiv ⋌4 0 4 24:26 12
6. Slavoj Sulejovice ⋌3 1 3 25:13 10
7. Sokol Velké Žernoseky ⋌3 0 4 17:13 9
8. FK Schoeller Křešice ⋌3 0 5 31:35 9
9. Kalich Třebušín ⋌3 0 4 19:31 9
10. Sokol Libochovany ⋌1 0 6 4:67 3
11. Sokol Býčkovice ⋌ 0 1 6 6:54 1


III. třída starší žáci sk. B: Kostomlaty – Bříza 5:4, Vražkov – Libotenice 1:1, Polepy – Budyně 7:6, Rovné – Lounky 4:1, Travčice – Vědomice 5:0.

1. FK Travčice ⋌7 0 1 60:9 21
2. Podřipan Rovné ⋌7 0 1 37:14 21
3. Viktorie Budyně ⋌ 5 1 2 48:29 16
4. FK Polepy⋌ 5 0 3 41:34 15
5. SK Sahara Vědomice ⋌4 0 4 23:23 12
6. SK Libotenice ⋌3 1 4 25:24 10
7. Sokol Vražkov ⋌3 1 4 23:40 10
8. Sokol Bříza ⋌2 1 5 21:33 7
9. Podřipan Kostomlaty ⋌2 0 6 19:70 6
10. Lounky-Chodouny ⋌0 0 8 16:37 0


Mladší žáci: Lovosice – Pokratice 4:3, Bechlín – Račiněves 5:1, Štětí – Podsedice 13:0, Travčice – Brozany 0:15, Libochovice – Podlusky 6:0.

1. SK Sokol Brozany ⋌8 0 0 65:2 24
2. SK Mondi Štětí ⋌7 0 1 53:10 21
3. FK Lovochemie Lovosice ⋌6 0 2 54:16 18
4. Dynamo Podlusky ⋌4 0 4 49:25 12
5. Sokol Pokratice ⋌4 0 4 32:34 12
6. FK Libochovice ⋌4 0 4 25:33 12
7. Sokol Podsedice ⋌3 0 5 23:56 9
8. FK Bechlín ⋌2 0 6 23:41 6
9. FK Travčice ⋌2 0 6 11:66 6
10. Sokol Račiněves ⋌0 0 8 7:59 0