II. třída dorost: Račiněves – Černiv 2:1 (Kulina, Lisec – Filous), Mšené – lázně – V. Žernoseky 5:3 (Pilař 2, Zelinka, Bučo, vl. – Kratochvíl 2, Lacko), Sulejovice – Lukavec 2:2 (Perkner, Růžička – Šafr, Hanzal, ČK Henzl – L.), Žitenice – Pokratice 0:11 (Fišara 5, Hýř 2, Veselý, Pešek, Dvorský, Holý), Čížkovice – Budyně 4:4 (Novotný 2, Seemann 2 – Čorič 2, Politeo, Munzar, ČK Oliva – B.), Podlusky – Straškov 2:1 (Kautský, Vilánek – Ullman).

III. třída dorost: Bohušovice – Křešice 0:10 (Cibulka 4, Mančal 2, Fridrich 2, Krulík 2), Lovosice B – České Kopisty 3:1 (Kühnel 2, Cimr – Stáňa), Vědomice – Milešov 1:0 (Vrba).

II. třída starší žáci: Hoštka – Úštěk 7:0 (Ketner 3, Grepl 3, Bílý), Pokratice – Žitenice 1:10 (Grus – Chvojka 4, Rambousek 2, Šoltis, Starý, Musil, Zita), V. Žernoseky – Bezděkov 1:3 (Homola – Krejčík 2, Bego), Rovné – Terezín 0:0, Straškov – Čížkovice 11:2 (Dunka 9, Rous, Fliťar – Šimánek 2).

III. třída starší žáci: Vědomice – Polepy 3:0 (Buk, Suk, Volák), Křešice – Bříza 7:1 (Straka 4, Karhan, Herold, Svátek – Paur), Budyně – Lounky 7:3 (Altman 6, Kouba – Vejl 3), Mšené–lázně – Vražkov 2:0 (Bučo), Liběšice – Kostomlaty 3:2 (Toufar 3 – Berki, Balšánek), Třebušín – Velemín 0:6 (Vopat 2, Trsek 2, Johanovský, Záruba), Černiv – Vražkov 3:0, Vědomice – Kostomlaty 8:0 (Suk 4, Buk, Dlouhý, Volák, Brožík).

Mladší žáci: Travčice – FK Litoměřice B 0:6 (Cermánek 3, Bartušek, Ivančo, Vrzák), Třebenice – Bechlín 2:4 (Neruda, Válek – Jůva 3, Macek), Libochovice – Podsedice 3:1 (Jonáš, Šturm, Březina – Samko), Pokratice – Štětí 0:12 (Horváth 4, Müller 3, Vála 3, Nedomlel 2), TJ Žitenice – FK Lovosice 2:9 (Šoltis, Jelínek – Hadašová 4, Větrovec 2, Dolejší, Güncl, Beneš).

II. třída dorost:
1. Pokratice⋌ 6 0 0 45:5 18
2. Lukavec ⋌4 1 1 18:8 13
3. Straškov ⋌4 0 2 22:11 12
4. Podlusky ⋌4 0 2 22:14 12
5. Sulejovice⋌ 3 2 1 26:18 11
6. Budyně ⋌3 2 1 21:22 11
7. Račiněves ⋌3 0 3 17:15 9
8. Bezděkov ⋌3 0 2 13:22 9
9. Čížkovice ⋌2 1 3 16:19 7
10. Mšené–lázně ⋌2 0 4 15:21 6
11. Žitenice ⋌2 0 4 21:28 6
12. Černiv ⋌2 0 4 17:25 6
13. Liběšice ⋌0 0 5 3:25 0
14. Velké Žernoseky ⋌0 0 6 5:28 0

III. třída dorost
1. Lovosice B⋌ 4 0 0 25:2 12
2. Vědomice ⋌3 0 0 8:4 9
3. Křešice ⋌2 0 2 20:6 6
4. České Kopisty ⋌2 0 2 12:8 6
5. Hoštka ⋌1 0 1 6:6 3
6. Úštěk ⋌1 0 2 7:13 3
7. Milešov⋌ 1 0 3 4: 11 3
8. Bohušovice⋌ 1 0 2 5:21 3
9. Rovné⋌ 0 0 3 3:19 0

II. třída starší žáci
1. Žitenice ⋌4 0 0 32:5 12
2. Rovné ⋌3 1 0 20:2 10
3. Straškov ⋌3 0 1 36:11 9
4. Terezín ⋌2 2 0 6:3 8
5. Hoštka ⋌2 1 1 13:15 7
6. Lukavec ⋌2 0 1 26:3 6
7. Bezděkov ⋌2 0 2 8:11 6
8. Podlusky ⋌1 1 1 9:5 4
9. Čížkovice ⋌1 1 2 12:27 4
10. Pokratice ⋌0 0 4 3:19 0
11. Velké Žernoseky ⋌0 0 4 1:27 0
12. Úštěk ⋌0 0 4 0:38 0

III. třída starší žáci
1. Vědomice ⋌6 0 0 28:4 18
2. Křešice ⋌4 0 1 30:10 12
3. Černiv ⋌4 0 1 19:9 12
4. Mšené–lázně ⋌3 1 0 18:2 10
5. Liběšice ⋌3 0 1 12:3 9
6. Velemín⋌ 3 0 2 10:6 9
7. Budyně ⋌3 0 2 18:19 9
8. Polepy ⋌1 1 2 6:11 4
9. Kostomlaty ⋌1 1 4 12:23 4
10. Bříza ⋌1 0 4 19:18 3
11. Lounky ⋌1 0 4 13:37 3
12. Vražkov ⋌ 0 1 5 7:23 1
13. Třebušín ⋌0 0 4 2:29 0

Mladší žáci
1. Lovosice⋌ 5 0 0 59:9 15
2. Roudnice B ⋌4 0 0 56:3 12
3. Štětí ⋌4 0 1 50:4 12
4. Litoměřice C ⋌3 0 0 28:3 9
5. Litoměřice B ⋌3 0 1 13:6 9
6. Bechlín ⋌3 0 2 15:35 9
7. Libochovice ⋌2 0 3 9:21 6
8. Pokratice ⋌2 0 3 16:32 6
9. Podsedice ⋌1 0 4 10:21 3
10. Travčice ⋌1 0 3 7:29 3
11. Žitenice ⋌1 0 3 7:32 3
12. Třebenice ⋌0 0 5 6:41 0
13. Podlusky ⋌0 0 4 2:42 0