II. třída dorost: Račiněves – Mšené–lázně 1:4, Bezděkov – Pokratice 2:4 (ČK Veselý – Pokratice), Budyně – Černiv 5:0 (ČK Frydrych – Budyně), Rovné – Sulejovice 2:5, Lovosice – Žitenice 1:1, Velké Žernoseky – Čížkovice 10:1.

1. FK Lovochemie Lovosice ⋌6 2 0 62:10 20
2. Žitenice ⋌6 2 0 20:8 20
3. SK Liběšice⋌ 6 1 1 26:14 19
4. Sokol Pokratice ⋌3 3 2 20:14 12
5. Viktorie Budyně⋌ 4 0 4 22:17 12
6. Slavoj Sulejovice ⋌4 0 4 28:28 12
7. Čechie Mšené–lázně ⋌4 0 4 21:23 12
8. SK Bezděkov ⋌4 0 4 28:32 12
9. Sokol Račiněves ⋌3 1 4 17:17 10
10. Podřipan Rovné⋌ 3 1 4 22:23 10
11. Sokol Straškov ⋌2 1 5 16:23 7
12. Sokol Černiv⋌ 2 1 5 10:18 7
13. FK Viktorie Čížkovice ⋌2 0 6 18:61 6
14. Sokol Velké Žernoseky⋌ 1 0 7 19:41 3


III. třída dorost: Křešice – Litoměřice B 4:4, Lukavec – Lovosice B 3:3, Hoštka – Č. Kopisty 1:1, Kleneč – Vědomice 2:3.

1. FK Litoměřice B ⋌4 2 0 30:15 14
2. Sokol Milešov ⋌3 1 1 17:9 10
3. Sokol České Kopisty⋌ 2 3 0 16:9 9
4. Sokol Hoštka ⋌2 2 1 19:12 8
5. SK Lukavec ⋌2 1 2 22:9 7
6. SK Sahara Vědomice⋌ 2 0 3 9:17 6
7. FK Lovochemie Lovosice B ⋌1 1 3 12:26 4
8. SK Viktorie Kleneč⋌ 1 1 4 18:35 4
9. FK Schoeller Křešice ⋌0 3 3 13:24 3


II. třída starší žáci: Bezděkov – Žitenice 2:2, Čížkovice – Lukavec 0:2, Hoštka – Pokratice 3:2, Roudnice B – Straškov 9:4, Úštěk – Mšené–lázně 3:1, Podlusky – Lovosice 2:4.

1. SK Roudnice B ⋌6 0 1 59:17 18
2. FK Viktorie Čížkovice⋌ 5 0 1 22:8 15
3. SK Lukavec ⋌4 1 1 22:13 13
4. Sokol Pokratice ⋌3 1 2 26:19 10
5. Slavoj Úštěk⋌ 3 0 3 18:17 9
6. Sokol Straškov ⋌3 0 3 21:25 9
7. Sokol Hoštka ⋌3 0 3 10:26 9
8. SK Bezděkov ⋌2 1 4 23:21 7
9. Žitenice⋌ 2 1 3 17:19 7
10. FK Lovochemie Lovosice ⋌2 0 4 15:27 6
11. Čechie Mšené–lázně⋌ 2 0 4 12:33 6
12. Dynamo Podlusky ⋌0 0 6 8:28 0


III. třída sk. A: Terezín – Třebušín 7:1, Křešice – V. Žernoseky 0:3, Býčkovice – Sulejovice 3:3, Černiv – Liběšice 2:1.

1. Sokol Terezín ⋌5 0 1 31:7 15
2. SK Velemín ⋌4 0 0 26:3 12
3. SK Liběšice ⋌4 0 2 29:10 12
4. Slavoj Bohušovice ⋌3 0 2 28:19 9
5. Sokol Velké Žernoseky⋌ 3 0 3 14:9 9
6. Sokol Černiv ⋌3 0 3 18:20 9
7. Slavoj Sulejovice⋌ 2 1 2 10:9 7
8. FK Schoeller Křešice ⋌2 0 4 28:22 6
9. Kalich Třebušín ⋌1 0 4 9:31 3
10. Sokol Libochovany ⋌1 0 3 4:33 3
11. Sokol Býčkovice ⋌0 1 4 5:39 1

III. třída sk. B: Bříza – Lounky 3:0, Vražkov – Vědomice 2:1, Kostomlaty – Libotenice 2:6, Travčice – Polepy 6:1, Rovné – Budyně 4:5.

1. Viktorie Budyně ⋌ 5 1 0 39:16 16
2. FK Travčice ⋌5 0 1 49:6 15
3. Podřipan Rovné ⋌5 0 1 32:13 15
4. SK Sahara Vědomice ⋌4 0 2 23:17 12
5. FK Polepy ⋌3 0 3 24:24 9
6. Sokol Bříza ⋌ 2 1 3 15:19 7
7. SK Libotenice ⋌2 0 4 15:21 6
8. Sokol Vražkov⋌ 2 0 4 18:36 6
9. Podřipan Kostomlaty ⋌1 0 5 10:56 3
10. Lounky-Chodouny ⋌0 0 6 12:29 0

Mladší žáci: Štětí – Brozany 1:2, Podlusky – Pokratice 1:4, Lovosice – Račiněves 8:2, Travčice – Bechlín 2:5, Libochovice – Podsedice 5:1.

1. SK Sokol Brozany ⋌6 0 0 47:2 18
2. FK Lovochemie Lovosice ⋌5 0 1 50:10 15
3. SK Mondi Štětí ⋌5 0 1 31:8 15
4. Sokol Pokratice ⋌4 0 2 27:23 12
5. Dynamo Podlusky ⋌3 0 3 38:15 9
6. Sokol Podsedice ⋌3 0 3 19:30 9
7. FK Libochovice ⋌2 0 4 12:30 6
8. FK Bechlín⋌ 1 0 5 15:33 3
9. FK Travčice⋌ 1 0 5 7:49 3
10. Sokol Račiněves ⋌0 0 6 4:50 0

František Čeloud