II. třída: Dobříň – Polepy po penaltách 3:4 (3:1), M. Černý 2, D. Černý – Jerman, Horáček, Kolář, 150. Dynamo Podlusky – Štětí B 1:4 (0:1),  Vodrážka – Vlček 2, Pilař, Stehlík, ČK Woš (Podlusky), 72. Libochovice – Třebenice 6:0 (3:0), O. Hudik 3, Menhart 2, M. Hudik, 100. Liběšice – Předonín 3:1 (2:1), Mikina 2, Žiška – Doležal, Doležal (P.), 90. Lukavec – Úštěk 5:0 (2:0), Hamza, Kořínek, Orem, Hladík, Blížil, 60. Litoměřice B – Budyně 0:2 (0:1), Čorič 2, 40. Slavoj Úštěk – Chemička Dobříň    6:5 (4:1), Böser 3, Petrus, Křeček, Roubal – Adelt, Bouša, Hosnedl, Štros, vlastní, 30. Budyně – Libochovice 0:3 (0:1), Zůna, Hudík, Košťál, ČK Oliva, Jelínek (Budyně), 100.

1.    Štětí B    23    17    2    4    88: 32    54
2.    Libochovice    22    15    4    3    76: 30    51
3.    Liběšice    22    14    2    6    63: 26    45
4.    Lukavec    22    11    2    9    63: 42    37
5.    Podlusky    22    10    5    7    49: 51    36
6.    Předonín    22    10    4    8    46: 48    36
7.    Mšené lázně    22    9    3    10    48: 44    32
8.    Litoměřice B    22    9    2    11    52: 40    30
9.    Budyně    23    6    6    11    35: 49    27
10.    Dobříň    22    6    5    11    34: 56    26
11.    Polepy    22    7    3    12    41: 67    26
12.    Třebenice    22    7    3    12    40: 72    25
13.    Úštěk    22    2    1    19    23:101    7


III. třída sk. A: Lounky-Chodouny – Dušníky 2:1 (1:1), Kořínek, Rada – Horna, 80. Radovesice – Sahara Vědomice 12:1 (7:1), Kučera 4, Drobný 3, Mühlfait 2, Kadlec 2, Beránek – Bánom, 80. Bříza – FK itoměřice C 2:1 (1:1), Fiala, Procházka – Hýř, 70. Ploskovice – Kleneč 1:5 (0:2), Lébl – Garančovský, Novák, Florián, Drobný, Klement, 21. Bechlín – Židovice 1:2 (0:1), Pěkný – Jirásek, Hellebrant, 70. Předonín B – Radouň 5:2 (3:1), Červinka 4, Hubený – Guriš, Janata, 80. Podřipan Rovné B – Hoštka 2:5 (2:2), Chromík, Žebera – Riečičiar 2, Uřidil 2, Laube, 60.

1.    Litoměřice C    24    22    0    2    119: 31    66
2.    Radovesice    25    19    0    6    134: 52    57
3.    Bříza    24    13    4    7    58: 50    45
4.    Židovice    24    14    1    9    57: 39    43
5.    Lounky    24    13    2    9    59: 49    43
6.    Předonín B    23    12    3    8    81: 53    41
7.    Dušníky    24    11    4    9    64: 45    39
8.    Ploskovice    24    11    1    12    63: 66    34
9.    Bechlín    24    8    7    9    67: 56    32
10.    Kleneč    24    6    4    14    59: 79    25
11.    Radouň    25    8    1    16    33:114    25
12.    Hoštka    24    5    4    15    42: 91    21
13.    Vědomice    23    5    2    16    35: 93    18
14.    Rovné B    24    3    3    18    36: 89    15


III. třída sk. B: Vchynice – Velemín 1:2 pen. (0:0), Kroupa – Mareš, 60. Křesín – Malé Žernoseky 2:1 (1:0), Švestka 2 – Gebur, 70. Slavoj Bohušovice – Brňany 1:2 (0:1), Mižič – Prošek 2, 100. Velké Žernoseky – Čížkovice 0:1 (0:1), Zyka, 120. Sokol Prackovice – Třebívlice 4:2 (2:2), Bílek 2, Poláček, Lisec – Hrubý 2, 50. Sokol Milešov B – TJ Žitenice 6:5 pen. (2:2), Pa. Pazdera 2, Hřebík 2, Pe. Pazdera – Janda, Kudrna, Beránek, Šimek, Bader, 50. Libochovany – Podsedice 5:0 (3:0), Vavřička 3, Alexa, Hovorka, 90.

1.    Brňany    24    17    1    6    76: 36    53
2.    Křesín    24    15    4    5    65: 39    52
3.    Čížkovice    24    15    3    6    76: 37    49
4.    V. Žernoseky    24    13    3    8    67: 57    44
5.    Bohušovice    24    11    4    9    73: 38    37
6.    Žitenice    24    11    3    10    65: 61    37
7.    M. Žernoseky    24    9    5    10    47: 48    34
8.    Milešov B    24    7    8    9    63: 62    33
9.    Vchynice    24    8    5    11    50: 67    31
10.    Libochovany    24    6    8    10    43: 62    31
11.    Třebívlice    24    8    3    13    63: 61    28
12.    Velemín    24    6    5    13    39: 68    26
13.    Podsedice    24    7    2    15    39:105    25
14.    Prackovice    24    8    0    16    54: 79    24


IV. třída sk. A: Lovečkovice – Podsedice B 0:3 kont. Býčkovice – Lukavec B 1:2 pen. (1:0), Tůma – Šenfeldr, 30. Slavoj Sulejovice – Zahořany 0:3 (0:2), Holeček, Marčaník, Fabičovič, 60. Třebušín – Libínky 1:2 pen. (0:1), Štumpf – Černý, 80. Liběšice B – Sokol České Kopisty B 1:2 (1:1), Žiška – Škeřík, Krejza, 50. Siřejovice-Jenčice – Černiv B 4:5 (2:3), Šírek 2, Martykán, Flig – Hemerka 2, Udatný, Hnilička, Černý, 40. Úpohlavy – Sokol Pokratice B 2:1 pen. (0:1), Filous – Rozínek, 40.

1.    Třebušín    24    15    7    2    71: 35    55
2.    Č. Kopisty B    24    17    2    5    81: 40    54
3.    Zahořany    24    16    2    6    71: 38    52
4.    Liběšice B    24    13    4    7    78: 42    44
5.    Černiv B    24    14    1    9    80: 52    43
6.    Sulejovice    24    10    4    10    64: 55    36
7.    Úpohlavy    24    7    9    8    43: 40    36
8.    Pokratice B    24    9    5    10    74: 67    33
9.    Lukavec B    24    8    6    10    58: 61    33
10.    Lovečkovice    24    9    1    14    46: 78    29
11.    Siřej-Jenčice    24    6    7    11    55: 74    28
12.    Býčkovice    24    7    4    13    41: 81    26
13.    Libínky    24    5    4    15    24: 61    22
14.    Podsedice B    24    2    4    18    31: 93    13


IV. třída sk. B: Budyně B – Sokol Vražkov 4:1 (2:0), Politeo, Čorič, Stuchlý, Krpeš – Řezáč, 60. Straškov-Vodochody B – Přestavlky 2:1 pen. (0:1), Kloub – Havránek, 40. Libkovice – Mnetěš 1:9 (0:5), Schoř – Čáp 3, Zeman 2, L. Gipfl 2, Král, J. Gipfl, 60. Vrbice-Vetlá – Račiněves 0:6 (0:1),  Mach 3, vlastní 2, Valtr, 40. Račice – Podbradec 8:0 (4:0), Hackel 2, Jonák, Ličák, Netušil, Krejčík, Lisec, Šíma, 40. Ctiněves – Kostomlaty 2:1 (0:0), Semerád, Jansa – Krš, 90.

1.    Račice    22    17    2    3    85: 33    55
2.    Vražkov    22    14    5    3    90: 42    50
3.    Budyně B    22    16    1    5    91: 35    49
4.    Mnetěš    22    15    2    5    98: 43    48
5.    Račiněves    23    14    3    6    66: 38    48
6.    Straškov B    22    14    2    6    77: 33    46
7.    Střížovice    22    10    3    9    63: 48    33
8.    Vrbice-Vetlá    22    8    2    12    66: 58    26
9.    Přestavlky    23    6    5    12    55: 64    25
10.    Ctiněves    22    8    1    13    37: 46    25
11.    Kostomlaty    22    5    3    14    35: 67    20
12.    Podbradec    22    2    1    19    29:103    7
13.    Libkovice    22    0    0    22    7:189    0


Další kolo:

Sobota od 17 hodin: II. třída dospělých: Lukavec – Chemička Dobříň, Slavoj Úštěk – Liběšice, Třebenice – Litoměřice B, Budyně – Dynamo Podlusky, Mšené lázně – Polepy. III. třída: Bechlín – Lounky, Židovice – Ploskovice, Kleneč – Bříza, Hoštka – Předonín B, Sahara Vědomice – Dušníky, Prackovice – Vchynice, Třebívlice – Libochovany, Podsedice – Velké Žernoseky, Čížkovice – Sokol Milešov B, TJ Žitenice – Bohušovice, Brňany – Křesín, Malé Žernoseky – Velemín. IV. třída od 14: Úpohlavy – Býčkovice, Kostomlaty – Račice, Přestavlky – Sokol Vrbice-Vetlá, Střížovice – Libkovice.

Neděle od 17: II. třída: Předonín – Libochovice. IV. třída: Černiv B – Liběšice B (Chotěšov), Pokratice B – Lovečkovice, Podsedice B – Siřejovice-Jenčice, České Kopisty B – Třebušín, Libínky – Sulejovice, Zahořany – Lukavec B, Ctiněves – Budyně B, Podbradec – Straškov B, Mnetěš – Vražkov (Vražkov).