„Po minulém výprasku na hřišti vedoucího týmu tabulky jsme si chtěli napravit pošramocenou reputaci. Už proto, že jsme hostili hostili celek Mělníka, který byl poslední. Do 30. minuty jsme se dost trápili. Po dvou brankách, které vstřelily Renata Sasková a Zuzka Bednářová, se holky alespoň trochu do poločasu uklidnily.

Ale to, co se dělo v druhé půli, bylo neuvěřitelné. Kdo neviděl, neuvěří. Děvčata postupně nastřelila pětkrát tyč, břevno, často se dostaly po sólech před gólmanku, ale dlouho nic. Tolik promarněných šancí za jeden poločas u našeho týmu ještě nepamatuji. Mělník si měl odvést minimálně desítku. Nakonec se podařilo přece jen vsítit dva góly, když se prosadily Kristýna Zahálková a znovu Zuzka Bednářová.

Spokojen mohu být pouze se třemi body a posunem v tabulce. Naopak mě mrzí neproměňování desítek vyložených příležitostí. To by se nám mohlo vymstít už tuto neděli, kdy hrajeme od 14 hodin opět doma se Stavorenem Kostomlaty pod Milešovkou,“ zve na další duel trenér Vědomic Petr Chládek.

Ve víkendovém kole se zadařilo i hráčkám Sokola Brozany, které vyhrály 5:2 nad týmem Ústí.

Vědomice – Mělník 4:0

Branky: Bednářová 2, Sasková, Zahálková, poločas 2:0, r. Starý, 40.
Vědomice: Tesařová – Larišová, Froncová, Phillipová (L. Platilová), Procházková – Zahálková, A. Platilová, Sekerová, Sasková – Plívová, Bednářová.

12. Mělník A 0 0 7 2:38 0
Výsledky: Kostomlaty – Uragán 2:3, Ervěnice – Dubice 4:0, Chýše – Souš 2:1, Ústí n. L. – Brozany 2:5, Vědomice – Mělník A 4:0, Droužkovice – Libušín 1:2.