Hostují Baník přitom patří k lepším celkům nejvyšší krajské soutěže a jeho dres obléká řada fotbalistů i s ligovými zkušenostmi.

Domácí poprvé udeřili v 18. minutě, kdy přihrávku Rejmana zužitkoval Slanička a po další čtvrthodince se trefil Belák – 2:0. Modlany pak snížily po parádní ráně Tesaříka. Rozhodující okamžik celého zápasu přišel těsně před koncem poločasu, kdy hostující gólman zastavil Beláka nedovoleně, viděl červenou kartu a ze standardky dával na 3:1 Slanička.

Chuť zkusit v deseti zdramatizovat zápas hosty pomalu opouštěla, a tak Štětí v pohodě navyšovalo svoje vedení. Další trefy přidali Belák, Stejskal i Slanička.
S třiceti brankami jsou svěřenci Josefa Vinše po sedmi kolech jasně nejlépe střílejícím týmem soutěže. V příštím kole ovšem nastoupí v Horním Jiřetíně, který se pyšní třetí nejlepší obranou.

Štětí - Modlany 8:1

Branky: Belák 3, Slanička 3, Stejskal 2 – Tesařík ml., ŽK 2:2, ČK Hanus (Modl.), poločas 3:1, r. Krutina, 150.
Štětí: Michovský – Vaněk, Šimral, Ransdorf, Mencl (65. Blažek) – Poráč (65. Kucler), Malák, Slanička (75. Tichý), Stejskal – Rejman, Belák (74. Peterka).