Pořadatelům z TJ Sokol celkem přálo počasí a diváci mohli být spokojeni, když viděli ve čtyřech zápasech 16 branek ze hry, přestože se dopolední vyřazovací zápasy hrály pouze na 2x35 a odpolední 2x40 minut.

Dopolední zápasy: V. Žernoseky – Prackovice 2:2 (Homola 2 – Židů, Kratochvíl). Domácí vedli 2:0 a nastřelili dvakrát břevno a jednou tyč. Hosté vyrovnali a postoupili, když byli úspěšnější na penalty. Libochovany – Ravel Ústí 2:0 (Bergl, Novák z pen.). Libochovanští s přehledem přehráli účastníka okresního přeboru Ústecka.

Odpolední zápasy: V. Žernoseky – Ravel Ústí 6:2 (Herkus, Homola, Hanzlík, Beran, Donát, Merta – Auervek, Štechmiller). Domácí ve druhém poločase jasně dominovali a stříleli i krásné branky. Libochovany – Prackovice 2:0 (Mir. Starinský, Meško). Ve finále unavené Prackovice na svého soupeře nestačily a mohly prohrát vyšším rozdílem nebýt brankáře Holce a brankové konstrukce. Libochovany nastřelily sedmkrát tyč nebo břevno.

Pořadí: 1. Sokol Libochovany, 2. Sokol Prackovice, 3. Sokol Velké Žernoseky, 4. Ravel Ústí.

Zápasy střídavě řídili rozhodčí Barva, Šmajsl a Kuti. Na závěr turnaje převzali z rukou majitele CS-BETONU ing. Matějky všechna družstva poháry a věcné odměny. Individuální ceny pro nejlepšího brankáře dostal Kostovič (Libochovany), pro nejlepšího hráče Židů (Prackovice) a se třemi brankami se stal nejlepším střelcem domácí Homola.