Okresní přebor: Štětí – Tigo 2:7 (Hamšík, Jerman – Musil 2, Černý 2, Petrus, Lébl, vlastní), Malé Žernoseky – Č. Kopisty 5:2 (Florek 2, Novotný, Rambousek, Baslík – Kučera, Přibyl), Bohušovice – Vražkov 5:2 (Hadrbolec, Drobný, Jakubíček, Lepič, Ponert – Vojtěch, Strach), Žitenice – Litoměřice 5:2 (Sionko 2, Vít, Mráz, Divecký – Křivský 2).

1. Žitenice 11 10 1 0 107:19 31
2. TIGO 1996 11 10 1 0 59:15 31
3. Litoměřice 10 5 1 4 35:36 16
4. Bohušovice 11 5 1 5 34:53 16
5. Štětí 10 4 2 4 35:47 14
6. České Kopisty 10 4 0 6 33:45 12
7. Malé Žernoseky 11 2 3 6 27:55 9
8. Vražkov 11 1 1 9 25:52 4
9. Pokratice 9 1 0 8 12:45 3

Nejlepší střelci: 26 – Mráz, 23 – Divecký, 20 – Sionko (Žitenice), 19 – Stejskal, 10 – Krejza (Tigo), Vít (Žitenice).


Okresní soutěž sk A: Prackovice – Lovosice 3:0 (kont.), Čížkovice – Lovečkovice 4:0 (Koždoň 2, Filous, Mejta), Lovosice RM – Milešov 4:2 (Udatný 2, Vokatý, Henzl – Lache, Čechura), Třebívlice – Velké Žernoseky 1:2 (Procházka – Bareš, Beneš), Brozany – Sulejovice 3:0 (Klempíř 2, Dětínský).

1. Čížkovice 12 9 1 2 48:18 28
2. Lovosice RM 12 7 1 4 46:30 22
3. Sulejovice 12 6 2 4 41:42 20
4. Lovosice 12 6 1 5 37:32 19
5. Milešov 12 6 0 6 36:33 18
6. Brozany 11 5 3 3 26:27 18
7. Lovečkovice 11 5 1 5 47:49 16
8. V. Žernoseky 12 3 2 7 27:45 11
9. Prackovice 12 3 1 8 28:46 10
10. Třebívlice 12 2 2 8 33:47 8

Nejlepší střelci: 25 – M. Mrvík (Sulejovice), 24 – Udatný (Lovosice RM), 19 – Koždoň (Čížkovice), 18 – Šveňha (Lovečkovice), 11 – Klempíř (Brozany), 10 – Kunrt (Lovosice), Neruda (Milešov).


Okresní soutěž sk. B: Hoštka – Podlusky 2:4 (Pěkný, Jelínek – Čada, Krejza, Horák, Hanč), Černiv – Libochovice 2:5 (Netolický 2 – Vaněček 2, Wald, Šedivý, Baláž), Střížovice – Mšené-lázně 6:2 (Srba 3, Hladký 2, Jachek – Ouzký, Fasner), Předonín – Kleneč 0:4 (Švec 3, Doležal), Roudnice K – Libotenice 3:6 (Král 2, Pokorný – Cuc 2, Janouš 2, Fidler, Holub).

1. Podlusky 12 10 1 1 66:32 31
2. Libotenice 12 8 2 2 48:25 26
3. Střížovice 12 7 1 4 56:30 22
4. Mšené-lázně 12 6 1 5 41:35 19
5. Libochovice 12 6 1 5 36:36 19
6. Kleneč 12 5 1 6 41:40 16
7. Předonín 12 5 1 6 33:43 16
8. Hoštka 12 4 1 7 24:39 13
9. Černiv 12 3 1 8 20:51 10
10. Roudnice K 12 1 0 11 31:65 3

Nejlepší střelci: 26 – Čada (Podlusky), 21 – Hladký, 19 – Srba (Střížovice), 17 – Cuc (Libotenice), 13 – Švec (Kleneč), 11 – Ouzký (Mšené- lázně).


Pátek od 17:30: Pokratice – Štětí, Litoměřice – Bohušovice, Vražkov – M. Žernoseky, Č. Kopisty – Tigo 1996, Brozany – Prackovice, Sulejovice – Třebívlice, V. Žernoseky – Lovosice RM, Milešov – Čížkovice, Lovečkovice – Lovosice, Roudnice K – Hoštka, Libotenice – Předonín, Kleneč – Střížovice, Mšené-lázně – Černiv, Libochovice – Podlusky.