Pokutových kopů si tentokrát diváci opravdu užili. Vždyť jen v utkání samotném se zahrávaly tři. A všechny v posledních minutách.

V prvním poločase příliš nebezpečných situací k vidění nebylo, bojovalo se většinou ve středu pole. Za zmínku stojí snad jen Hálova standardka, na druhé straně pak průnik hostujícího Valenty, který ve spolupráci s J. Kühnem zlikvidoval gólman Sailer.

Po změně stran se tempo zvýšilo a přišly i šance. Krupský Christov nejprve hlavičkoval do břevna a na druhé straně postupně spálili loženky Polák, Kala a tu největší hlavou Neuman. To potrestal z brejku Valenta – 0:1.

Po školáckém faulu na J. Slavíčka srovnal z penalty Polák, ale vzápětí měli po zákroku na Rilkeho obdobnou možnost i hosté a Valenta jim vrátil vedení.
Jenže ruka ve vápně Krupky znamenala v závěru další penaltu a Polák zajistil dělbu. Bod navíc získali domácí i díky Sailerovi, který dvě penalty chytil.

„Byl to remízový zápas. Krupka přijela dobře připravená, kvalitně bránila, je silnější než v loňské sezoně. Má zkušené hráče. Byl to ale spíš boj než fotbal, nám se tentokrát tolik nedařila kombinace. Jestli to bylo nervozitou, nebo menšími rozměry umělky, těžko říct.

Za ty dva body jsme tentokrát rádi. Pokud teď ještě vyhrajeme v Neštěmicích, přezimujeme s mírným náskokem na první příčce, což je po tom začátku, kdy jsme prohráli doma s Litvínovem, docela parádní," dodal spokojený trenér SK Hrobce Jaromír Kala.

Hrobce – Krupka 3:2 np

●Branky: 85. a 90. Polák (obě z pk) – 71. a 86. Valenta (druhá z pk), ŽK 6:4, ČK 87. Bikár (Krupka), poločas 0:0, r. Ipser, 75.
●Hrobce: Sailer – Fary, Matoušek, J. Kühn, Hála – Polák, A. Kühn, Tomášek (61. P. Slavíček) – J. Slavíček, Neman (73. Mikas), Kala.