Litoměřicko B - Kadaň 5:0. Branky: 45., 74. Zbudil, 64. Flégl z pen., 78. Zdržálek, 85. Frank, ŽK 3:3, poločas 1:0, r. Kolátor, 100.

Litoměřicko B: Ordelt – Dufek, M. Novotný, Luong, Rapavý – Frank, Smetana, Flégl, Zdržálek (76. Slanina), J. Novotný – Zbudil (76. Šimurda).

Favoritem střetnutí byla litoměřická rezerva. Poslední tým tabulky, kadaňský Tatran, si musel do poločasu položit otázku, proč je tam, kde je. „V zakončení jsme absolutně nuloví,“ podotkl kouč Jindřich Hefner.

A trefil se, protože jeho svěřenci šli v první pětačtyřicetiminutovce hned pětkrát sami na brankáře rezervy Ordelta, který ale prokázal, že na lavičce třetiligového áčka nesedí náhodou. Všechny šance zlikvidoval.

„Na naši hru se dalo celkem dívat, a to hlavně ve druhém poločase. Za ten musím hráče pochválit, a to jak za kombinaci, tak i za to solidní zakončení,“ liboval si trenér vítězů Michal Slabý. I tak ale ještě dvě tři tutovky domácích zůstaly tentokrát nevyužity.(str)

Jílové - Štětí 0:4. Branky: 5. Vokoun, 76. Šraga, 79. Walter, 88. Rejman, ŽK 5:1, poločas 0:1, r. Davignon, 150.

Štětí: Gabriel – Čámský (82. Černý), Svoboda, Ransdorf (79. Beruška), Mencl – Vokoun (47. Walter), Šraga, Rejman, Kucler (73. Vacek), Faust – Slavíček (86. Poráč).

Štětí pokračuje ve stíhací jízdě za Mosteckým FK. Na vedoucí celek krajského přeboru ztrácejí svěřenci trenérského dua Jiří Ransdorf – Karel Zuna jen tři body, navíc mají odložený zápas k dobru. V Jílovém vedli od páté minuty, kdy Smutného prostřelil Vokoun. Domácí fotbalisté se začali osmělovat až ve druhém poločase, ale z mírné převahy nic nevytěžili, a když hosté udeřili podruhé, bylo rozhodnuto. Pak už se zase hrálo podle not Štětí.