Divize
Za jedním z nejtěžších soupeřů zajíždějí dnes 10.4. dopoledne Brozany, které jsou na páté příčce divizní skupiny B. Svěřenci Václava Ryse se totiž představí na hřišti druhého Chomutova (10.15). Ten měl vstup do jara parádní, ale po třech výhrách v minulém kole nečekaně narazil v Přední Kopanině. To Brozanští získali ze tří zápasů sedm bodů a naposledy rozstříleli Most B .

Krajský přebor
V krajském přeboru se na jaře zvedly Litoměřice, které se třemi výhrami v řadě odpoutaly ze suterénu tabulky. Ve středeční dohrávce porazily brankou Stejskala AFK LoKo Chomutov a poskočily na 13. příčku. Tu by si mohly ještě vylepšit v případě, že dnes dopoledne (10.15) potvrdí zlepšenou formu v domácím duelu se sedmým Horním Jiřetínem.

Ve středu naopak nebyli úspěšní fotbalisté Štětí, když nestačili na Kadaň (1:2). Po 19. kole jsou se ziskem 17 bodů předposlední. Uspět dnes doma proti Souši (10.15) je tedy nutnost.

Důležité utkání čeká také na jedenáctý Bezděkov. Ten má na svém kontě 23 bodů, ale hostující Proboštov jen o čtyři méně. A pokud nechtějí svěřenci trenérů Martina Arazima a Petra Satrapy klesat v tabulce, měli by doma (16.30) naplno bodovat.

Zbylí dva zástupci z regionu nastoupí až zítra. Čtvrté Lovosice hrají v Kadani, vedoucí Roudnice přivítá Střekov (16.30). Domácí mají v čele sedmibodový náskok a mílovými kroky míří po letech zpět do divize. Celek z Ústecka by tedy neměl být nepřekonatelnou překážkou. Ovšem bez boje body určitě neodevzdá, sám jich totiž nemá na rozdávání.

I. A třída
V A skupině se už ve 14 hodin utkají páté Pokratice na domácím hřišti s desátým Přestanovem, v 16.30 pak přivítají předposlední České Kopisty sedmé Jílové. Třetí Milešov zajíždí do Soběchleb.

I. B třída
V A skupině začíná být situace Liběšic kritická, pouhých šest bodů to dosvědčuje. Naději se pokusí Liběšičtí udržet na hřišti dvanácté České Kamenice. Skupina B nemá tentokrát na programu ani jedno derby. Hrobce hostí Obrnice (16.30), Libotenice Hostomice a Mšené–lázně poslední Lom. Rovné se představí v Oseku, Straškov v Trnovanech a vedoucí Roudnice B v Dubí. Až zítra dopoledne hostí Křešice soušskou rezervu (10.15).