I. A třída

Modrá – Lovosice 5:1

Rozjeté Lovosice se zastavily až u prvního. „Byla to nesmírně náročná sezona, ale cíl jsme nakonec splnili," pravil s úlevou trenér Modré Josef Rákosník. Ten totiž se svými svěřenci mohl slavit postup.
Oba týmy nenastoupily v ideálních sestavách. Jiskra si už v poločase vypracovala solidní náskok. „Museli jsme zase udělat několik nucených změn v sestavě, přesto jsme si vypracovali na začátek hodně šancí," připomněl Rákosník.

Bezbrankový stav ale vydržel do 38. minuty, než ho zlomil hlavičkující Martin Fejfar. „Když vidíte, jak zahazujete jednu šanci za druhou, tak to není příjemné. Naštěstí jsme se prosadili v závěru poločasu a pak si to už pohlídali," dodal Rákosník.

Branky: M. Fejfar, Žák, Fichtner, Sýkora, Štorc – Vochomůrka, poločas 3:0, r. Nedvěd.

Lovosice: J. Zdvořák – Drbal, Kočina, Walter, Baborák, M. Zdvořák (46. Hušek), Espinosa (61. Husar), Suchý, Durček, Culek, Vochomůrka.

Libochovice – Jílové 0:4

Libochovice vysoko prohrály s týmem, který obsadil druhou příčku. Jílové tak musí čekat, zda i stříbrná pozice bude postupová. „Doufám, že postoupíme, do Libochovic už jet nechci," přiznal trenér Ondřej Barilla.
Na hřišti se nehrál žádný velkolepý fotbal, hosté zlomili nováčka po změně stran, kdy mu nasypali čtyři branky.

„Jsem rád, že se nikdo nezranil, některé zákroky domácích byly zajímavé," zdůraznil kouč vítězů.
„Hosté sice zaslouženě vyhráli, ale výkonem mě zklamali," hlesl domácí trenér Václav Řezníček. „Podali jsme jen průměrný výkon, tři body jsou ale zcela zasloužené," dodal na závěr Ondřej Barilla.

Branky: Reichelt 2, Malowanyj z pen., Kurty, poločas 0:1, r. Rouček, 100.

Libochovice: Krpeš – Košťál, Wiesner, Chlouba, M. Hudik – Šturm, Musil, Baláž (71. Doubrava), Křivan, Horký – Srbecký (81. Hajný).

Č. Kamenice – Křešice 2:1

Domácí dominovali hlavně v prvním poločase. „Hráli jsme jeden z nejlepších fotbalů v sezoně," pochvaloval si trenér domácích Pavel Mokráček. Hosté se sice dostali do vedení, ale Kamenice rychle srovnala a pak i rozhodla zápas ve svůj prospěch.

Branky: Hodač, Cempírek z pen. – Schoř z pen., poločas 2:1, r. Budsk, 100.

Křešice: Větvička – Loula, L. Hrdý, T. Hrdý, Kühn, Patka, Schoř, Pácl, Tuháček (75. Hrigar), Lepič, Rusý (66. Pekárek).

I. B třída

V derby Bezděkov porazil Liběšice a České Kopisty Podřipan Rovné. Sokol Černiv prohrál na penalty s Lukavcem. Vítězné Bohušovice v závěru klopýtly, když padly v Ohníči. Skóre si vylepšilo Litoměřicko C po kanonádě do sítě Soběchleb.

Výsledky 26. kola: Litoměřicko C – Soběchleby 8:0 (4:0), Písař 3, Hýř 3, Kolomazník, Pekař. Černiv – Lukavec 2:3 np (1:1), Udatný, Netolický – Quaiser, Brožík. Č. Kopisty – Rovné 6:1 (3:1), Rážek 3, Tůma 2, Krejza – Vilánek. Bezděkov – Liběšice 4:1 (3:1), Čížek 2, Pištora, Hlavsa – Mikina, ČK Blažíček (Lib.). Ohníč – Bohušovice 3:1 (0:1), Mašata, Pálka, Zoubek – Ortbauer. Hrob – Svádov / Olšinky 4:1, Unčín – Dubí 4:1.