Litoměřická skupina: Lovečkovice – Litoměřice 5:3 (Šveňha 3, Poslušný, Bárnet – Hanzlíček 3), České Kopisty – Pokratice 2:4 (Taufl, Plzák – Vrabec 2, Krejčík, Patzenhauer), Hoštka – Žitenice 1:7 (Toráč – Mráz 4, Vít, Jeslínek, Novotný), Terezín – Bohušovice 2:1 (Spálený, Jelínek – Krét).

Nejlepší střelci: 15 – Mráz (Žitenice), 7 – Krét (Bohušovice), R. Spálený (Terezín), 6 – Šveňha (Lovečkovice), 5 – Bílek, Vít (Žitenice), Plzák, Taufl (České Kopisty), Ponert (Bohušovice).

1. Terezín 5 0 0 21:2 15
2. Žitenice 4 0 0 30:9 12
3. Pokratice 3 1 0 18:7 10
4. Bohušovice 3 0 2 23:11 9
5. České Kopisty 2 0 3 16:17 6
6. Litoměřice 1 1 2 12:15 4
7. Lovečkovice 1 0 3 10:22 3
8. Velké Žernoseky 0 0 4 5:25 0
9. Hoštka 0 0 5 7:34 0

Lovosická skupina: Tigo Nučnice – Třebívlice 3:0 kont., hosté se nedostavili. Milešov – Čížkovice 4:1 (Smola, Hřebík, Lache, Rainer – Petráš), Lovosice RM – Lovosice 1:6 (Dvořák – Prukner 2, Klančík 2, Fraňous, Bendl), Malé Žernoseky – Sulejovice 11:1 (střelci nenahlášeni).

Nejlepší střelci: 9 – Janda (Malé Žernoseky), 6 – Landa (Tigo Nučnice), 5 – Mrvík (Sulejovice).

1. Tigo Nučnice 5 0 0 26:7 15
2. Milešov 4 1 0 22:5 13
3. Malé Žernoseky 3 1 1 33:16 10
4. Lovosice 2 0 3 10:13 6
5. Čížkovice 2 0 3 9:14 6
6. Třebívlice 1 0 4 10:21 3
7. Sulejovice 1 0 4 10:26 3
8. Lovosice FC RM 1 0 4 8:26 3

Roudnická skupina: Libochovice – Černiv 4:4 (Svoboda 2, Křivan, Kühnel – Prošek, Chodura, Prágl, Tůma), Mšené–lázně – Brozany 5:7 (střelci nenahlášeni), Podlusky – Úpohlavy 7:2 (Horák 4, Havliš, Kaplan, Hanč – Lain, Král), Káčko Roudnice – Vražkov 3:7 (Dlouhý, Zajíček, Potočný – Pařízek 2, Holotík 2, Černý, Bušil, Drahňák).

Nejlepší střelci: 11 – Hanzlík (Vražkov), 7 – Pětík (Podlusky), 5 – Král (Úpohlavy), Marek (Káčko Roudnice), Pařízek (Vražkov).

1. Vražkov 5 0 0 42:13 15
2. Černiv 3 1 0 13:5 10
3. Podlusky 3 0 1 23:6 9
4. Úpohlavy 2 1 2 14:14 7
5. Káčko Roudnice 2 0 2 14:13 6
6. Brozany 1 1 2 9:11 4
7. Libochovice 0 3 2 7:15 3
8. Horní Beřkovice 1 0 3 9:19 3
9. Mšené-lázně 0 0 5 10:45 0

Pátek od 17 hodin: Litoměřice – Bohušovice, Žitenice – Terezín, Pokratice – Hoštka, Lovečkovice – Velké Žernoseky, Třebívlice – Sulejovice, Lovosice I – Malé Žernoseky, Čížkovice – Lovosice Rock Machine, Tigo Nučnice – Milešov (Brňany), Úpohlavy – Káčko Roudnice, Brozany – Podlusky, Černiv – Mšené–lázně, Horní Beřkovice – Libochovice.