Kaňkou na utkání, které pro žádný z týmů nic neřešilo, bylo zranění Láncze z „Lokády" v 38. minutě, kdy byl nedovoleně zastaven Francem. Poté došlo na hrací ploše dokonce ke strkanici a pořadatelé měli dost práce, aby situaci uklidnili. Ve druhé části hosté stupňovali tlak, překonat Lipše se jim však nepodařilo. Až v penaltovém rozstřelu, kdy byli úspěšnější v poměru 6:5.

„První poločas byl vyrovnaný. Ve druhém začali mít navrch hosté. Muselo se projevit, že my s úzkým kádrem trénujeme dvakrát týdně, zatímco soupeř má fyzických sil mnohem víc. Několika velmi dobrými zákroky nás podržel gólman Lipš. Bohužel jsme pak nezvládli penalty. Oproti předchozímu zápasu byl přístup našich hráčů mnohem lepší," poznamenal vedoucí domácího týmu Ján Kudlička, který se zmínil i o zranění hostujícího hráče.

„To byl hodně nešťastný okamžik. Stalo se to před naší lavičkou, Honza Franc šel do souboje, ale trefil stojnou nohu protihráče a byla z toho zlomenina. Takových střetů je za zápas dvacet a nic se nemusí stát, bohužel tentokrát stalo. Všechny nás to mrzí, snad to pro zraněného dobře dopadne. Byla tam pak i nějaká strkanice, ale urovnalo se to a zápas pokračoval."

Už ve středu hrají Brozany znovu, na domácím trávníku hostí v duelu 38. kola aktuálně druhé Jirny.

Brozany - Vltavín 0:1 np

●ŽK: Pokrovskij, Franc Hodas, Macháč, r. Cupl, 123.
●Brozany: Lipš - Malina, Cibulka, Pikl, Pokrovskij - Golovko, Pelikán, Franc (77. Uka), Kučera (71. Nehoda) - Šollar, Benda.
●Loko Vltavín: Pávek - Macháček, Komárek, Pozníček, Abena - Vokoun, Láncz (38. Vaníček), Janda, Hodas (70. Mařík) - Štípek, Macháč.