V prvním duelu roudnické naděje jasně přestřílely Viktorii Žižkov 5:0 (Kubeš 4, Mikš), ve druhém porazily vysoko Real Barrandov 7:0 (Kubeš 3, Šabart 2, Fafejta, Mikš).

Poté následovala výhra nad Kunraticemi 11:0 (Kubeš 5, Fary 3, Mareš, Šabart, Gruncl), ale vzápětí Roudnice zaváhala s rezervou pořádajícího klubu 1:2 (Mikš). Poslední hrací den turnaje jedinému zástupci regionu v turnaji příliš nevyšel. Nejprve sice gól Šabarta přinesl tři body s Kladnem (1:0), pak následovaly porážky od Braníku A 2:5 (Kouba, Mareš) a Krče 0:3.

Celkovým vítězem turnaje se stal Braník A, který nasbíral 19 bodů. Na druhém místě skončila Krč a na třetím Braník B (oba shodně 16). Nejlepším střelcem turnaje byl s 13 brankami Patrik Kubeš a nejlepším brankářem Kamil Gruncl – oba z Roudnice.

„Do turnaje jsme vstoupili velmi dobře, porazili jsme soupeře s přehledem. I když je fakt, že měli o něco nižší kvalitu. Zlomilo se to v duelu s Braníkem B, kdy jsme 1:0 vedli, ale pak jsme si dali dva vlastní góly. V tu chvíli bylo jasné, že pokud chceme vyhrát, musíme porazit dva kvalitní týmy. To se nám nepodařilo. Braník A byl hodně kvalitní a přejel nás. Krč sice byla hratelnější, ale nedokázali jsme bodovat,“ litoval jeden z koučů Jaroslav Černý.

„I tak ale můžeme být celkem spokojeni. Zápasy s kvalitními soupeři nám ukázaly, kde máme slabiny. Ze hry by snad měl radost i druhý trenér Radek Mejzr, který měl bohužel vážné zranění. Přejeme mu co nejrychlejší uzdravení a už se těšíme, až ho mezi námi znovu uvidíme.“