Hlavně co se týká tříbodových zisků. Ten poslední zaznamenali proti Libochovickým, kteří ještě nedávno patřili k týmům, které se neztrácely ani mezi mančafty krajské konkurence. Současný tým však pod taktovkou trenéra Jantoše tápe, hledá se.

„To jsme zaregistrovali i u nás. Přijeli pouze v jedenácti. Záhy jeden z hráčů hřiště opustil pro zranění, takže dohrávali v deseti. Naštěstí pro ně ne dlouho, protože nám sudí Bartoš vyloučil gólmana Merkla, za kterého přišel do brány věkem ještě dorostenec Šafr. To je talent jako hrom. Nejenže Libochovické několikrát vyčapal, ale sám se zapsal nejen v dorostu, ale i za nás do listiny střelců proměněnou pentlí,“ svěřil se domácí středopolař Stanislav Hamza s tím, že ho na jednoznačném vývoji skóre mrzelo jediné.

„Nechápal jsem dost dobře, proč se libochovičtí kluci snižovali k tomu, že hledali za jednoznačného stavu 8:3 příčiny své porážky nepříliš vybíravým slovníkem všude jinde než sami u sebe. Jinak byl hvězdou zápasu Radek Udatný. Ten má už na svém kontě hodně přes čtyři stovky vstřelených gólů, když si v tomto duelu připsal další čtyři.“

Mojmír Strachota