Ve třetí minutě poprvé chyboval stoper Pivoňka a Satrapa musel zneškodnit šanci Brožíka. Stejný hráč mohl v 8. minutě otevřít skóre, ale jeho technickou střelu zastavilo břevno. Domácí brankář Satrapa pak musel být dále v pozoru a kryl střely Vobořila a Brandejse. Písek zahrozil až v 16. minutě, když hlavičkoval těsně vedle Zušťák.

Ve 24. minutě domácí udeřili, u lajny se uvolnil Štochl, probil se až do vápna a přízemním centrem oslovil Jendruščáka, který ukázkovou střelou do šibenice otevřel skóre – 1:0. Pak ještě zahrozil z Příbrami zapůjčený Pilík, který hlavičkoval těsně vedle tyče po přímém kopu Malého. To bylo ale ze strany domácích vše. Pak už hosté trestali okna v obraně Písku. Ve 30. minutě se nikdo z Píseckých nezajímal o Brandejse, ten šel sám na Satrapu a s přehledem ho přehodil – 1:1. Ve 36. minutě šla další kolmice do obrany Písku, Pivoňka fauloval Vobořila a Macháček penaltu s přehledem proměnil – 1:2. V závěru první půle měl Písek tlak, ale střela Pílíka skončila jen těsně nad břevnem.

Do druhé půle Písek vlétl, ve 49. minutě musel Medek hasit nebezpečný centr a málem si dal vlastence, z následného rohu hlavičkoval Pivoňka a na brankové čáře zaskakoval  Kratochvíl. Rozuzlení zápasu přinesla 55. minuta, Kubiš si nechal po autu za zády Medka, ten centroval do ohně a míč se nešťastně odrazil od Štochla do vlastní sítě – 1:3. Domácí krizi prohloubil v 63. minutě průnik Brandejse, který ve vápně přihrávkou pod sebe oslovil Doležala a ten s přehledem navýšil vedení hostů – 1:4.

Domácí hráli vabank, ale mohli inkasovat další branky z brejků, paradoxně však přišlo jen snížení, když po rohu v 73. minutě doklepl do prázdné brány odražený míč Pivoňka – 2:4. Hosté další branku už nepřidali, i když šancí měli dostatek.

Písek – Roudnice 2:4

• Branky: 24. Jendruščák, 73. Pivoňka – 30. Brandejs, 36. (pen.) Macháček, 55. vlastní Štochl, 63. Doležal. ŽK: Jendruščák – Brandejs. Rozhodčí: Svatík – Košan, Paták. Poločas: 1:2. Diváci: 260
• Písek: Satrapa – Štochl (66. Basaraba), Pivoňka, Šlehofer, Kubiš – Malý, T. Pilík, Mašát, Jendruščák – Zušťák, Krejčí (64. Zahrádka)
• Roudnice: Pechatý – Chalupa, Kratochvíl, Vaněk, Macháček –  Vobořil (59. Doležal), Medek, Mareš, Pícha – Brožík, Brandejs (88. Svátek).